Novou generální ředitelkou HP pro ČR, SR a Maďarsko se stala Kateřina Barbier

16. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Pozici generální ředitelky společnosti HP pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko od 1. července 2023 zastává Kateřina Barbier, která v této funkci vystřídala Eriku Lindauerovou. Erika Lindauerová postoupila na pozici generální ředitelky pro celý region střední a východní Evropy (ECE).

Kateřina se do HP vrací po působení na pozici generální ředitelky francouzské nadnárodní společnosti Legrand pro Českou republiku a Slovensko. V HP pracovala od roku 2005. Je zkušenou manažerkou, která během své kariéry získávala zkušenosti na různých postech. V HP vedla týmy výpočetní techniky pro střední a východní Evropu a Izrael nebo prodej specializovaných produktů pro střední Evropu, především pro Německo, Rakousko a Švýcarsko.

„Do společnosti HP se vracím jako do známého prostředí a věřím, že plynule navážu na skvělou práci Eriky v kooperaci se silnými a stabilními lokálními týmy,“ uvedla Kateřina Barbier, nová generální ředitelka HP pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Kateřina, jež se dobře cítí v mezinárodním prostředí a je zastánkyní kulturní rozmanitosti, studovala a žila ve Francii, USA a v Kanadě. Ve volném čase se intenzivně věnuje sportu, zejména basketbalu, spojenému s výrazným týmovým duchem.

Erika Lindauerová postoupila na post generální ředitelky HP pro region střední a východní Evropy, jenž zahrnuje jedenáct zemí (kromě České republiky například Slovensko, Polsko, Maďarsko, Řecko, Rumunsko, Chorvatsko).

Štítky: 

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy