Golfový turnaj eD Group Tour - DNS v Pyšelích

29. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Ve čtvrtek 11. června se na golfovém hřišti v Pyšelích uskutečnil první turnaj ze série eD Group Tour – DNS. Turnaje se zúčastnili zástupci výrobců a obchodní partneři, kteří byli pozváni jednotlivými divizemi.

První golfisté dorazili již časně zrána a využili možnosti v klidu posnídat a před turnajem se rozehrát.

Úvodního slova a tím i zahájení turnaje se ujal výkonný ředitel DNS Pavel Klimuškin, který přivítal všechny zúčastněné. Po rozlosování startovních jamek už nic nebránilo tomu, aby mohl turnaj začít.

Počasí bylo pro hru ideální, panovala příjemná teplota a bylo pod mrakem. Po turnaji na hráče čekal raut a vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií 0 - 18 HCP, 18,1 - 36 HCP a 37 - 54 HCP. Ocenění si odnesly i vítězové vložených soutěží Nearest to the pin a Longest drive.

Na video z akce se můžete podívat zde.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy