Golfový turnaj eD Group Tour - DNS v Pyšelích

29. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Ve čtvrtek 11. června se na golfovém hřišti v Pyšelích uskutečnil první turnaj ze série eD Group Tour – DNS. Turnaje se zúčastnili zástupci výrobců a obchodní partneři, kteří byli pozváni jednotlivými divizemi.

První golfisté dorazili již časně zrána a využili možnosti v klidu posnídat a před turnajem se rozehrát.

Úvodního slova a tím i zahájení turnaje se ujal výkonný ředitel DNS Pavel Klimuškin, který přivítal všechny zúčastněné. Po rozlosování startovních jamek už nic nebránilo tomu, aby mohl turnaj začít.

Počasí bylo pro hru ideální, panovala příjemná teplota a bylo pod mrakem. Po turnaji na hráče čekal raut a vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií 0 - 18 HCP, 18,1 - 36 HCP a 37 - 54 HCP. Ocenění si odnesly i vítězové vložených soutěží Nearest to the pin a Longest drive.

Na video z akce se můžete podívat zde.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každnému projektu. Naše služby svým rozsahem pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s realizací vašeho projektu od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho skutečnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete i co se týká poprodejní podpory, finančních, marketingových a vzdělávacích služeb. Společnost DNS úspěšně působí na českém trhu již 22 let.

Zobrazit detail firmy