Enterprise ATC RoadShow 2023 navštívilo na 248 resellerů

8. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers má za sebou první letošní akci pro zákazníky. Na akci zaměřenou na oblasti enterprise a networkingu, která proběhla ve třech moravských a českých městech, dorazilo na 248 resellerů.

Během tří dní navštívili zástupci AT Computers spolu s výrobci Ostravu, Brno a Prahu a představili svým resellerům novinky z oblastí enterprise, networkingu, Microsoft CSP či XaaS v podání AT Computers.

Prezentace výrobců a dodavatelů jako D-Link, Cisco, I-tec, TP-Link, HPE, Dell, HP, Western Digital, Microsoft, EkaHau či Zyxel si přišlo vyslechnout téměř 250 prodejců.

Zákazníci si se zástupci AT Computers i jednotlivých značek mohli také osobně pohovořit, probrat nejpalčivější témata a také se podívat na nejnovější produkty. Na závěr programu nechyběla ani tradiční tombola a slosování o láhev rumu.

„Děkuji všem příchozím i přednášejícím za jejich účast na první takové akci roku 2023. Vysoká návštěvnost svědčí o tom, že naši reselleři mají stále zájem se osobně setkávat. Naším cílem bylo předat účastníkům důležité informace z této odborné oblasti, a to se, věřím, podařilo,“ shrnul Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

S ročním obratem 30,4 miliard CZK jsme největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze, společné tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě. Jsme Vám nablízku v 7 městech – Ostravě, Praze, Brně, Bratislavě, Žilině, Varšavě a Wroclavi.

Zobrazit detail firmy