eD world 2012

26. 9. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishing)
Letos podruhé hostily prostory pražského hotelu Clarion tradiční setkání prodejců a výrobců IT techniky a digitální techniky. Konference eD world 2012 pod taktovkou eD‘ system Czech byla opět velká a my jsme jako mediální partner byli u toho.
Radim Galvánek, generální ředitel eD‘ system Czech

Na tomto tradičním podzimním setkání obchodních partnerů měli reselleři v průběhu celého dne možnost se seznámit s IT produkty a spotřební elektronikou připravenou pro zbytek letošního roku a začátek příštího roku. Předváděli je na svých stáncích zástupci výrobců, jejichž produkty eD‘ system Czech distribuuje.

Pro každého registrovaného účastníka byla připravena taška s propagačními materiály. I tentokrát na prvních 100 návštěvníků čekal dárek. Tentokrát v podobě energetického nápoje a to sice v herní zóně. Hned při příchodu si návštěvníci všimli robota Adveeho, který se celý den pohyboval v prostorách konference a nabádal vás, abyste vyzkoušeli jeho funkce.

Ještě před úvodním slovem generálního ředitele eD‘ system Czech se uskutečnilo šest přednášek, které probíhaly současně ve třech sálech. V 10.15 hodin pak vše vypuklo, to totiž vystoupil Radim Galvánek, generální ředitel eD‘ system Czech: „Jménem svým i všech lidí z eD‘ system Czech bych rád přivítal všechny účastníky na tomto již 25. setkání. První se uskutečnilo v roce 2001, za tu dobu jsme vyměnili již několik prostor. Mnoho z vás jistě ví, že jsme hledali kongresové centrum, které by odpovídalo počtu našich zákazníků, tedy vás dealerů. To, že jsme tuto akci udělali zde je díky tomu, že počet firem, se kterými obchodujeme, za poslední dva roky vzrostl. Jen na tuto akci přijdou návštěvníci z více jak 500 firem. Ty přivítá 47 výrobců na svých stáncích a přednáškách, kterým také děkujeme, že se na této akci s námi podílí jak finančně, tak lidsky. Vyzdvihl bych dvě firmy a to Microsoft a Epson, kteří mají největší podíl na eD worldu 2012. Závěrem bych chtěl říci, že bych byl rád, pokud vám budeme oporou v obchodě pro nadcházející období roku, které je vždy nejdůležitější a přeji vám, aby se dařily vaše obchody, protože jen tak se budou dařit i ty naše.“

Poté vystoupil Milan Hrabovský z Microsoftu, který zdůraznil, že nás všechny čeká v následujících měsících hodně práce zejména při uvedení dvou klíčových produktů na trh a to sice Windows 8, které se objeví 26. října 2012 a na přelomu února a března 2013 nové Office 2013. Karel Grábl z Epsonu pozval všechny účastníky na prezentace Epsonu a také stánek, kde si všichni měli možnost vyzkoušet novinky pro další měsíce roku, protože největší sezóna právě začíná.

Pak v sálech pokračoval cyklus přednášek a workshopů. Za celý den měly přednášky tyto firmy: Acer, AMD, APC, Armor, Asus, Avast, AVG, Canon, Cisco, Corel, Creative, D-Link, Epson, Fujitsu, HP, Intel, Kingston, Lenovo, Lynx, Microsoft, Nvidia, Oki, Optoma, Panasonic, Samsung, Seagate, Sony, Telefónica Czech Republic, TomTom, Toshiba, Verbatim, Western Digital, Xerox a Zyxel. Na konci přednášky byly vždy vylosování šťastlivci, kteří obdrželi dárek. Celkem se rozdalo dárků v hodnotě 300 000 Kč.

Měli jsme možnost nahlédnout na přednášky Lenova, Microsoftu či HP a nejenže byla místa zaplněna do posledního, ale dokonce řada prodejců postávala po stranách a v zadní části sálu. Prodejci se dozvěděli nové informace přímo od produktových manažerů a měli možnost položit všetečné dotazy.

V průběhu eD worldu 2012 byly připraveny další doprovodné akce a příležitosti, jak získat zajímavé dárky. Například na stánku Zyxel bylo možné vyzkoušet hazard v podobě skořápek. Návštěvníci obdrželi speciální peníze a ty potom mohli sázet právě na tuto hru. Ten kdo jich vyhrál nejvíce, měl za ně možnost vydražit produkty společnosti Zyxel. Soutěžilo se také s Nvidií. Tato společnost ve spolupráci s Acerem, Asusem a Toshibou připravila soutěž o nový tablet Google Nexus 7. Ten vyhrál soutěžící, který ve třech hrách nasbíral dohromady nejvíce bodů. V neposlední řadě se soutěžilo také v herní zóně a to o dárkové předměty.

Na závěr dne se losovali výherci tomboly. Aby mohl být účastník tomboly vylosován, musel odevzdat kartu s minimálně třiceti samolepkami z řad vystavovatelů a odpovědět na otázku kdo měl nejzajímavější stánek a přednášku. V obou případech zabodovala společnost nVidia. Na výherce čekaly věcné ceny a na toho prvního potom dárkový poukaz v hodnotě 50 000 korun a ten proměnil za luxusní zájezd pro dvě osoby dle vlastního výběru.

Samozřejmě nechybělo slavnostní zakončení akce a to sice párty, která se tentokrát odehrála v prostorách Národního domu na Smíchově. Zde jste měli možnost vrátit na přelom 20. století se sestrami Havelkovými, podívat na přehlídku dobových kostýmů, spodního prádla nebo taneční vystoupení v podání EvilDancers. Nechybělo ani jídlo a pití (samozřejmě do 20 procent alkoholu :-))

Fakta o akci

Název akce: eD world 2012
Druh akce: dealerské setkání
Datum: 25. 09. 2012
Místo: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9
Pořadatel: eD‘ system Czech
Počet návštěvníků: téměř 600
Mediální partner: Reseller Magazine

Fotogalerie: 

Podobné články

Soutěž o víkend s novým modelem elektromobilu Tesla má vítěze

23. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: eD‘ system Czech)
Minulý týden ukončená soutěž „Akcelerujte své obraty s vozem Tesla X“ o víkendové zapůjčení jedinečného elektromobilu má svého výherce. Nevšední zážitek pro své zákazníky připravila společnost eD´ system Czech, která se tak snaží klienty motivovat k navýšení obratu. Čtěte více

eD World (nejen) virtuálně reálný

21. 10. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: DCD Publishing a eD’ system Czech)
Pražské Vysočany hostily i v letošním říjnu jednu z největších IT konferencí v České republice. Tradiční eD World, pořádaný společností eD’ system Czech, nabídl řadu přednášek, výstav a praktických demonstrací a jako každý rok i zastřešující téma, jímž se tentokrát stala virtuální realita. Čtěte více

eD’ system Czech rozšířil nabídku o značku Suunto

12. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD´ system Czech)
Společnost eD’ system Czech zařadila do portfolia sportovních hodinek produkty značky Suunto. Nabízený sortiment zahrnuje širokou škálu sportovních hodinek mnoha barev a materiálů i dalších doplňků. Čtěte více
Generální ředitel eD' System Czech Radim Galvánek při slavnostním přivítání hostů

Po Vltavě s eD‘ system Czech

25. 6. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Opět po roce, na den přesně 19. 6. 2013 (tentokrát kouzlem nechtěného) uspořádal distributor eD‘ system Czech tradiční výlet parníkem pro své VIP partnery po řece Vltavě v Praze. Účastníky čekala plavba kolem malebných vltavských břehů, spousta skvělých drinků, výborného jídla a živá kapela. Čtěte více