AT Computers uspořádala Kaspersky RoadShow 2019

18. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers navštívila s Kaspersky RoadShow 2019 tři česká a slovenská města. Zástupci společností Kaspersky a ATC se od 29. do 31. října postupně setkali s resellery v Bratislavě, Brně a Praze.

Hlavním tématem setkání byla bezpečnost ve světě cloudu. Roadshow začala společným obědem, po kterém následovaly prezentace a živá diskuse nad současným stavem kybernetické bezpečnosti. Řeč přišla i na zabezpečení e-mailové komunikace a produkt Kaspersky Security for Office 365.

Druhá část programu byla věnována řešení Kaspersky Endpoint Security Cloud určené zákazníkům, kteří chtějí ušetřit čas a peníze na správě zabezpečení, a přitom vyžadují výkonnou a účinnou ochranu. Na závěr setkání měli účastníci možnost probrat tuto problematiku v souvislosti s reálnými případy ze své prodejní praxe.

„Bezpečnost je jedním ze základních kamenů současného IT, proto jsme rádi, že jsme mohli zájemcům o bezpečnost zejména v cloudovém prostředí nabídnout tuto velmi specifickou Kaspersky RoadShow. Věřím, že posluchačům přinesla novou inspiraci a další možnosti pro prodej SW a služeb. Již připravujeme další akci podobného ražení,“ dodal Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Kaspersky