AT Computers Roadshow 2012 přilákala 680 prodejců

20. 6. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: AT Computers)
AT Computers uspořádalo pro své zákazníky sedmý ročník roadshow po velkých městech České republiky a Slovenska. Letošního setkání se zúčastnilo 680 českých i slovenských ICT odborníků.
Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers

Na akcích představilo své portfolio přes dvacet výrobců předních značek a v každém z navštívených měst bylo pro účastníky připraveno více než čtyřicet metrů výstavní plochy s produkty.

AT Computers Roadshow odstartovala 15. 5. 2012 v Praze v hotelu Pyramida a vyvrcholila 8. 6. 2012 v Bratislavě. V rámci České republiky zavítala do šesti měst a proškolila 441 resellerů. Poté se přesunula na Slovensko, kde se jí ve třech městech zúčastnilo 241 resellerů.

Všichni hosté si mohli společně s odborníky a produktovými manažery AT Computers vyslechnout nejen zajímavé přednášky a prezentace produktů, ale také měli možnost zúčastnit se školení prodejních dovedností, služeb v posílání hromadných e-mailů, školení svých zákazníků apod.

Mezi prezentujícími se objevily firmy Acer, Armor, Asus, Belkin, Brother, Dell, Dicota, Epson, Evolve, Honeywell, HP (PSG i IPG), Kerio, Lenovo,  Lexmark, Logitech, Microsoft, O2, Samsung, Skinzone, Sodatsw, T-Mobile, Toshiba a v neposlední řadě AT Computers.

Návštěvníky roadshow přivítal originální dárek ve formě AT Computers hracích karet s fotkami zaměstnanců firmy. Letošním kontinuálním programem pro zábavu a zpestření celé akce byly soutěže v duchu nejen karetní partie a hazardu. „Posluchači byli za aktivní přístup na přednáškách odměňováni hráčskými žetony, za které si na závěr kupovali hodnotné non IT dárky z pestré tomboly. Motivací pro resellery vydržet až do konce prezentací bylo také slosování o tiskárnu Epson v Česku a tiskárnu HP na Slovensku,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

„Děkujeme všem, jak posluchačům, tak přednášejícím, za příjemnou atmosféru. Věříme, že si každý přišel na své a že jim setkání s odborníky pomůže v dalším obchodě,“ dodal Martin Wanke.

Mediálním partnerem byl Reseller Magazine.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Martin Štúr, senior sales representative v AT Computers SK

AT Computers: Martin Štúr

29. 9. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers na Slovensku od září rozšířila své řady o Martina Štúra na pozici senior sales representative. Martin Štúr v minulých letech pracoval například v zastoupení společností Toshiba nebo Lenovo. Čtěte více

AT Computers s ekologickým osvědčením

9. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: AT Computers)
AT Computers získal osvědčení o efektivní recyklaci systému Eko-Kom. Svojí účastí v tomto systému pomáhá České republice snižovat ekologickou zátěž a přispívá ke zlepšování životního prostředí. Čtěte více

Léto u AT Computers je o dva stupně lepší

27. 6. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers zahájila léto velkou pivní promoakcí s názvem O 2 stupně lepší. Zákazníci tak dostanou ke každému zakoupenému notebooku pětilitrový soudek piva a dva praktické ATC krýgly s uchem. Čtěte více
Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers, s hosteskami

Dovolená v karibském rytmu s AT Computers na Seči

5. 6. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Zatímco venku padal hustý déšť a pro mlhu nebylo vidět na krok, vstupem do hotelu Jezerka se reselleři ocitli v úplně jiném světě. Závěr jarní části setkání s distributorem AT Computers se opět nesl ve znamení dovolené, havajských košil, drinků a dobré nálady. Čtěte více