Clarion přivítal účastníky eD expa 2013

5. 4. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Tradičního jarního dealerského setkání eD Expo se zúčastnilo kromě zástupců společnosti eD‘ system Czech a čtyř desítek výrobců také přes 500 prodejců. Co jste se mohli dozvědět a co pro vás bylo připraveno?
Uprostřed ředitel společnosti eD' system Czech Radim Galvánek, napravo Milan Hrabovský ze společnosti Microsoft

I letošní ročník jarní konference eD Expo se může pyšnit podtitulem „největší jarní konference“ svého druhu. Akce se konala 4. dubna v pražském hotelu Clarion. Kromě velkého foyer byly připraveny tři přednáškové sály, jeden velký salón se stánky výrobců a několik dalších soukromých a VIP salónků vyhrazených pro obchodní schůzky. Prvních sto zaregistrovaných účastníků získalo praktický dárek v podobě digitálních hodinek.

Registrace účastníků probíhala od devíti hodin, samotná akce byla zahájena úvodním slovem generálního ředitele společnosti eD‘ System Czech Radimem Galvánkem, který si ke slavnostnímu zahájení přizval také zástupce společnosti Epson Davida Šedinu a Microsoft Milana Hrabovského.

Radim Galvánek účastníky přivítal s přáním úspěšného dne a snad i brzkého příchodu jara a lepšího počasí. Zároveň obchodním partnerům poděkoval za pomoc s přípravou celé akce, z nichž vyzdvihl zejména Epson a Microsoft.

Účastníky akce pozdravili také David Šedina ze společnosti Epson, který byl rád, že společnost eD‘ system Czech organizuje podobné akce a zároveň pozval návštěvníky na stánek i prezentace společnosti Epson.

V podobném duchu se s návštěvníky přivítal také Milan Hrabovský z Microsoftu, který věřil, že zde načerpají veškeré potřebné informace, aby pro ně mohl být rok 2013 úspěšný. Za Microsoft zmínil zejména Windows 8 a Office 365 a Office 2013, které přinášejí pro prodejce velké příležitosti. 

Po tomto zahájení následovaly přednášky. První blok se odehrával od 9.55 do 12.10 hodin. Mimo jiné bylo možné shlédnout např. přednášky Pavla Hackera z Brandz friendz na téma sociální média v eCommerce, Branislava Idese z Intelu o novinkách společnosti na rok 2013, Zdeňka Bárty z GfK o hlavních trendech technického zboží v ČR a vývoji internetového prodeje, Petra Ritze z AMD o nových trendech v oblasti vývoje procesorů této značky či Marcela Divína o tiskárnách Epson.

Od 13.15 hod pokračoval druhý přednáškový blok. V tomto čase své prezentace uvedli mimo jiné Petr Holý ze společnosti Samsung, který představil portfolio z oblasti komunikací, Jiří Sedláček a Martin Kozdera z Oki (nabídka tiskáren a multifunkčních zařízení), Lukáš Jírový z Microsoftu (Nový Office), Igor Staněk z Nvidie (Nvidia GeForce, Nvidia Tegra, project Shield), Miroslav Sedlmajer a Boriw Stonawski z Toshiby (představení produktového portfolia), Jiří Lepka z HP (servery HP ProLiant), či Patrick Müller ze Symantecu (novinky v nabídce).

Během celého dne byli k dispozici i zaměstnanci obchodního týmu společnosti eD‘ system, kteří poskytli veškeré potřebné informace. Ve volných chvilkách bylo možné navštívit také herní zónu Lynx, kde si bylo možné zahrát hru Counter Strike Global Offensive o ceny.

Ve výstavním sále bylo možné navštívit stánky společností AVG, Zyxel, Oki, Elinkx, Xerox, IBM, Manhattan, Intellinet, Canon, Optoma, Gigabyte, LG, Evolve, Lenovo, Western Digital, Toshiba, Samsung, Acer, AOC, Epson, Sony, Intel, Benq, Creative, APC, Microsoft, Nikon, Symantec, Creative, AMD, D-Link, Dicota, Armor, Nvidia, Hewlett-Packard, Genius, Seagate, Asus, Logitech, Eaton, Verbatim a Codeware.

Letošní eD Expo bylo zakončeno tombolou o ceny. Hlavní cenou byl dárkový poukaz v hodnotě 50 000 Kč. V osudí však byla i celá řada dalších cen – namátkou jmenujme projektor Epson, multifunkční zařízení Canon, pevný disk Western Digital, grafickou kartu Gigabyte, herní konzoli Microsoft Xbox 360, tablet Samsung, přepěťové ochrany Eaton či Apple iPAD mini. Podmínkou účasti v tombole bylo odevzdání výherní kartičky s alespoň 30 samolepkami, které bylo možné získat na stáncích jednotlivých výrobců a vyplněnými údaji o nejlepší přednášce a prezentaci.

Výherce hlavní ceny si tentokrát zvolil dárkové poukazy Sodexo. Ocenění za nejlepší stánek získala společnost Epson, za nejlepší prezentaci byla oceněna společnost Microsoft.

Po skončení programu v hotelu Clarion se akce přesunula do areálu restaurantu Občanská plovárna, kde byla připravena řada atrakcí, od luxusních vozů Ferrari až po vystoupení vokálního seskupení 4TET Jiřího Korna a řady dalších osobností včetně Martiny Dvořáčkové, Evy Decastelo, Libora Boučka a dalších. Večerní zábavy se zúčastnilo 600 lidí.

Fakta o akci
Název akce: eD Expo 2013
Druh akce: dealerské setkání
Datum: 4. 4. 2013
Místo: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9
Pořadatel: eD‘ system Czech
Počet účastníků: přes 500
Mediální partner: Reseller Magazine

Fotogalerie: 

Podobné články

Soutěž o víkend s novým modelem elektromobilu Tesla má vítěze

23. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: eD‘ system Czech)
Minulý týden ukončená soutěž „Akcelerujte své obraty s vozem Tesla X“ o víkendové zapůjčení jedinečného elektromobilu má svého výherce. Nevšední zážitek pro své zákazníky připravila společnost eD´ system Czech, která se tak snaží klienty motivovat k navýšení obratu. Čtěte více

eD World (nejen) virtuálně reálný

21. 10. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: DCD Publishing a eD’ system Czech)
Pražské Vysočany hostily i v letošním říjnu jednu z největších IT konferencí v České republice. Tradiční eD World, pořádaný společností eD’ system Czech, nabídl řadu přednášek, výstav a praktických demonstrací a jako každý rok i zastřešující téma, jímž se tentokrát stala virtuální realita. Čtěte více

eD’ system Czech rozšířil nabídku o značku Suunto

12. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD´ system Czech)
Společnost eD’ system Czech zařadila do portfolia sportovních hodinek produkty značky Suunto. Nabízený sortiment zahrnuje širokou škálu sportovních hodinek mnoha barev a materiálů i dalších doplňků. Čtěte více
Generální ředitel eD' System Czech Radim Galvánek při slavnostním přivítání hostů

Po Vltavě s eD‘ system Czech

25. 6. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Opět po roce, na den přesně 19. 6. 2013 (tentokrát kouzlem nechtěného) uspořádal distributor eD‘ system Czech tradiční výlet parníkem pro své VIP partnery po řece Vltavě v Praze. Účastníky čekala plavba kolem malebných vltavských břehů, spousta skvělých drinků, výborného jídla a živá kapela. Čtěte více