BHC day 2018 s produkty Canon, Ideal a Reco systems

23. 5. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Distribuční společnost BHC International pro své partnery opět uspořádala další ročník tradičního setkání BHC day. Kromě produktů společnosti Canon se svého představení dočkaly také horké novinky v nabídce – značky Ideal a Reco Systems. Po skončení akce byla pro zájemce připravena možnost relaxace v přilehlém aquaparku.

Partnerské setkání zahájil Miloš Karlík, obchodní a produktový manažer firmy BHC International, který partnery přivítal a seznámil je s nezbytnými organizačními pokyny.

Ačkoli stěžejní téma většiny prezentací a workshopů tvořily produkty firem Canon a Ideal, byla první přednáška věnována trochu jiné, ačkoli úzce související problematice – totiž webům společnosti BHC International. Mimo produktových stránek Ideal a Reco systems Marek Čikoš dále představil novinky na firemním B2B e-shopu a připomněl i další funkce, které by se partnerům mohli hodit (za všechny jmenujme například systém pro zadávání reklamací).

V následujícím bloku prezentací postupně Přemysl Íra, Jan Všetička, Roman Dvořák a Jiří Jedlička hovořili o aktuálních i chystaných novinkách v produktech a službách společnosti Canon. Partneři se dozvěděli například o vylepšeních v sériích ImageRunner (Advance) a i-Sensys nebo o funkcích a možnostech cloudové verze řešení uniFlow (Online/Online Express). Část prezentace byla rovněž věnována velkoformátovým tiskárnám a skenerům řady TX, a to včetně připravovaných modelů „Uranus“, které přijdou na trh letos na podzim.

Dopolední přednáškový blok uzavřela prezentace Konrada Reinauera, který působí jako obchodní zástupce značek Ideal a Reco systems. Značky Ideal a Reco systems nesou v nabídce BHC International produkty pro dokončení tisku papíru – zejména tedy nástroje pro řezání, skartování, skládání, vazbu a laminování. Partneři se během prezentace seznámili s možnostmi a přínosy jednotlivých produktových skupin, a to i v souvislosti s ochranou osobních údajů a GDPR. Z trochu jiného soudku je pak čistička vzduchu, ačkoli i ta s činností v kancelářích úzce souvisí.

V odpoledních přednáškách se Michal Franěk a Michal Tvrdík blíže podívali na dokumentové skenery a inkoustová tisková zařízení. Následovaly workshopy, během kterých si mohli přítomní reselleři naživo prohlédnout vystavené produktové novinky a položit své dotazy zástupcům jednotlivých značek.

Po skončení oficiální části programu již nic nebránilo v odstartování vodních radovánek v sousedícím aquaparku.

Štítky: 
BHC International, Canon, Ideal
Fotogalerie: