ATC Enterprise RoadShow 2024 prošlo přes 560 resellerů

22. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Série setkání ATC Enterprise RoadShow 2024 se uskutečnila v Ostravě, Brně, Praze, Košicích, Žilině a Bratislavě a resellerům přinesla nové informace, které mohou zužitkovat ve svých budoucích projektech.

Celodenní program jednotlivých setkání nabídl novinkami nabité prezentace i možnost diskuze přímo na stáncích jednotlivých výrobců a dodavatelů. Na jednom místě se reselleři potkali se zástupci značek Any.cloud, ASUS, Avast Business, Cisco, D-Link, DELL, Ekahau, EPSON, Grandstream, HP, HPE, i-tec, IT-Hope, Jabra, Lenovo, Microsoft, OWA Armor, Samsung, Seagate, SIL, TP-Link, Uniview a Xertec. Nechyběly ani novinky od ATC a tradiční tombola a finální losování o ceny.

Program v každém městě odstartoval Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, který se k roadshow vyjádřil: „Je radost osobně vidět naše resellery, kteří chtějí načerpat novou inspiraci a najít praktické způsoby, jak v businessu neustrnout. Také do budoucna plánujeme podporovat naše resellery v jejich nejen produktovém vzdělávání, proto už teď chystáme řadu dalších akcí a eventů, kde je propojíme se špičkovými výrobci a dodavateli v ICT odvětví.“

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

Už 25 let jsme spolehlivým distributorem s nejširším portfoliem nabízeného zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikace, a s největším obratem na česko-slovenském IT trhu. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Na Slovensku působíme prostřednictvím sesterské firmy AT Computer a jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze - společně tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě.

Zobrazit detail firmy