100Mega Distribution ukázala, jak se „paří“

3. 5. 2017. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Konec dubna patřil partnerskému setkání 100Mega Distribution. Moravská partička si přivezla do vysočanského Stepu nejen slušnou produktovou výstavu, ale také názornou ukázku toho, jak se dělá party ve velkém stylu.
Kdo se chtěl cítit skutečně jako VIP, mohl usednout se sklenkou sektu v limuzíně

Jako první k návštěvníkům akce promluvil Ludvík Hess, zakladatel Babyboxů, který poděkoval za spolupráci. Petr Bečička, majitel 100Mega Distribution, totiž jeho projekt od počátku podporuje. Poté už se před návštěvníky objevili David Petrovič, obchodní ředitel společnosti, a Petr Štefánek, marketingový ředitel, kteří představili program celé akce. Pánové svými stylovými a okázalými oděvy dali najevo, že to s party myslí vážně.

Na oko vážnější tón nasadil Martin Zavřel, generální ředitel, když přítomným popisoval nadcházející „drsné“ video ze života 100Mega Distribution. Dle jeho slov „syrový, dokumentární film“ však nenechal nikoho na pochybách o tom, že je ve 100Mega všechno „tak boží“.

Poté patřilo pódium hlavnímu partnerovi akce, společnosti Dell EMC. Stanislav Hájek, marketingový ředil, a Petr Zajíček, client solution manager, připomněli, že to byla právě 100Mega, s kým kdysi uzavřeli v České republice první kontrakt. Pánové se dále věnovali novinkám a změnám, které u nich aktuálně probíhají. Návštěvníky vyzvali k zapojení do partnerského programu a pozvali je také do své VIP zóny, v jejímž předsálí byl k vyzkoušení stylový all-in-one Dell XPS 27. Petr Zajíček následně prohlásil, že tímto zařízením chce Dell EMC konkurovat Applu.

Poté proběhly přednášky vystavujících společností Benq a Epson. Odpoledne už patřilo přednáškám AMD, HP, Brotheru, Samsungu, Intelu a Microsoftu. Odpoledne bylo také povinné školení ASP partnerů HAL3000, na kterém mohli účastníci získat zlatou úroveň partnerství.

Jak se zde opět potvrdilo, velkou pozornost věnuje 100Mega gamingu. Tématu se pak ve své přednášce detailně věnoval Jiří Med, který uvedl, že se ve 100Mega prodalo v prvním čtvrtletí letošního roku o 11 % více kusů herních počítačů než ve stejném období vloni. Jiří Med také připomněl, že průměrná prodejní cena herních sestav stále roste.

Na vzestup gamingu a esportu pak 100Mega reaguje velice flexibilně a ve svém portfoliu nabízí herní počítače od základních, startovacích sestav až po ty skutečně profesionální.

V souvislosti s Intel Extreme Masters a intelovskými certifikacemi nabízí 100Mega herní sestavy HAL3000 (Megagamer, Overwatch, Kabylake a Infinium), které se chlubí zlatou certifikační nálepku a zákazníci k nim obdrží kredit 7 451 korun na hry.

Návštěvníci měli celý den k dispozici také velkorysou výstavku, kde si mohli herní mašiny od 100Mega pořádně vyzkoušet. „Na place“ byli ale také k dispozici vývojáři B2B e-shopu a B2C Megashopu, kteří byli připraveni vyslechnout všechny připomínky a návrhy.

Samozřejmě nechyběly výstavky výrobců, přičemž mnozí pojali tematické „party“ ladění skutečně důsledně. Ve výstavním prostoru se také vyjímala „zlatá“ limuzína, která celé akci dodávala punc exkluzivity a dojem vyšší „noblesnější“ zábavy.

Po večeři a losování výherců tomboly se skutečně rozjela stylová party, což ještě umocnilo vystoupení kapely Horkýže Slíže.

Fotogalerie: 
Instruktáž od Petra Štefánka a Davida Petroviče
Stanislav Hájek, marketingový ředitel Dell EMC, představil novinky ve směrování Dell EMC
Petr Zajíček promluvil o produktech Dell EMC
Ke 100Mega Distribution neodmyslitelně patří herní stroje
Velice vážně téma setkání pojali v Benq
Ve VIP zóně se připravoval také speciální 100Mega drink
Party jak se patří

Podobné články

Společenský večer DNS 2020

13. 2. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Slovanský dům se stal 23. ledna opět dějištěm honosného Společenského večera, který uspořádala pro své partnery společnost DNS jakožto poděkování za spolupráci v uplynulém roce. Čtěte více

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více