Zyxel posílil o Soňu Meszárošovou a Luďka Guttena

11. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Zyxel přivítal do svého týmu pro oblast CEE hned dvě posily. Novou etail/retail manažerku pro český a slovenský trh se stala Soňa Meszárošová a na pozici internal sales representative pro ČR nastoupil Luděk Gutten.

Hlavní náplní práce Soni Meszárošové je odpovědnost za řízení prodejních procesů, stanovení obchodní strategie a plánování a koordinace marketingových kampaní pro zákazníky.

Posledních pět let Meszárošová pracovala jako produktová manažerka pro společnost Husqvarna. I když její předchozí práce byla mimo IT, principy práce byly velmi podobné a zkušenosti získané z Husqvarny jsou pro novou pozici klíčové.

Soňa si vybrala Zyxel, protože si přála nasměrovat svůj profesní život do oblasti e-commerce, což je oblast, která jí zaujala a která se rychle rozvíjí. A protože IT je oborem, který je na trhu práce trendy, je ráda, že může být součástí tohoto odvětví ve společnosti Zyxel.

Její vytrvalost a odvaha se ukazují nejen v práci, ale i v jejím volném čase, kde se s nadšením věnuje náročným aktivitám, jako jsou paragliding nebo dálkové treky.

Luděk Gutten nastoupil do Zyxelu na pozici internal sales representative pro Česko. Jeho hlavním úkolem je rozvíjení užších obchodních vazeb s obchodními partnery společnosti Zyxel na českém trhu.

Luděk nasbíral bohaté zkušenosti především v oblasti logistiky v několika firmách, včetně společnosti Zyxel. Poslední tři roky pracoval jako service delivery manager v Deutsche Telecom. V Zyxelu Luděk pracoval dvanáct let, a proto ho velmi dobře zná. I to byl důvod, proč ho firma oslovila, když hledala posilu pro svůj obchodní tým.

Svůj volný čas Luděk věnuje rodině a dětem. V posledních letech rádi tráví volný čas aktivním poznáváním Česka i Slovenska.

Štítky: 
Zyxel