Zuzana Plzenská je novou marketingovou manažerkou TD Synnex

22. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Na pozici marketingové manažerky TD Synnex Czech Republic nastoupila počátkem února Zuzana Plzenská. Přebírá zodpovědnost za marketingovou strategii společnosti a za řízení všech marketingových i komunikačních aktivit.

Zuzana přichází s bohatými zkušenostmi z nadnárodních IT společností. Pevně věřím, že je zužitkuje ve prospěch TD Synnex, v projektech podpory našeho produktového portfolia i prezentaci přidané hodnoty, kterou partnerům a jejich prostřednictvím i koncovým uživatelům přinášíme. Vítám Zuzanu, která se stává důležitou posilou našeho týmu, a přeji jí hodně úspěchů v novém zaměstnání,“ uvedl generální ředitel TD Synnex Pavel Salák.

V pozici marketingové manažerky zodpovídá Zuzana Plzenská za kompletní firemní marketingovou strategii a její plnění. V úzké spolupráci s obchodními týmy a výrobci bude připravovat marketingové kampaně na podporu prodeje a rozvíjet vztahy s partnery i celou IT komunitou. Jde přitom jak o centrální strategické projekty TD Synnex, tak dílčí aktivity jednotlivých divizí. K její pracovní náplni bude patřit rovněž online marketing a řízení aktivit na sociálních sítích.

Zuzana Plzenská má dlouholeté zkušenosti z B2B marketingu a komunikace v prostředí velkých IT společností s mezinárodní působností. Zastávala seniorní marketingové pozice například ve společnostech Sabris (poskytovatel IT služeb na platformě SAP, OpenText a Microsoft v regionu CEE) nebo OpenText (kanadský poskytovatel řešení pro správu podnikových informací) a jejich partnerů.

Zuzana Plzenská má dvě děti, ve volném čase ráda sportuje, věnuje se například turistice, inline bruslení nebo skialpinismu.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy