Zebra Technologies: Jaromír Štěpán

21. 5. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Společnost Zebra Technologies přijala na místo channel account managera Jaromíra Štěpána, který se bude věnovat stávajícím obchodním partnerům a rozvíjet s nimi prodejní aktivity. Bude také zodpovědný za rozvoj partnerského kanálu, a to jak v České republice, tak i na Slovensku.

Jaromír Štěpán přišel do Zebry ze společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, kde zastával funkci produktového a key account managera orientovaného na segment tiskáren a tiskových řešení. V tiskařském průmyslu má více než 15leté zkušenosti, mimo jiné působil také v HP a Canonu.

„Práce pro společnost Zebra Technologies je pro mě další zajímavou výzvou a kariérním posunem, protože si rozšířím své znalosti, například o program specifických softwarových nástrojů, které Zebra uvádí pod názvem Print DNA. Těším se také na novou firemní kulturu a práci se zajímavými zákazníky,“ uvedl Jaromír Štěpán.

Jaromír vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor elektronické počítače. Ve svém volném čase se věnuje rodině a sportovním aktivitám.

Štítky: 
Zebra Technologies