VMware: Scott Dodds

24. 2. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware)
Společnost VMware jmenovala Scotta Doddse viceprezidentem divize Channel and Alliances pro region EMEA. Dodds je zodpovědný za vytváření a rozvoj vztahů s partnery v regionu a navázání vzájemné úzké spolupráce.
Scott Dodds, viceprezident divize Channel and Alliances pro region EMEA ve VMwaru

Cílem spolupráce s partnery je zejména obohacení oblasti softwarově definovaných datových center, výpočetních řešení pro koncové uživatele a hybridního cloudu. Dodds má dále na starosti také segment malých a středních zákazníků.

„Scott má bohaté zkušenosti v oblasti softwaru, které jsou pro VMware nesmírně důležité, protože s naší softwarově definovanou platformou se snažíme partnerům poskytovat stále lepší technologické funkce a obchodní příležitosti,“ uvedl Maurizio Carli, corporate senior viceprezident a generální ředitel pro region EMEA ve společnosti VMware. „Máme prvotřídní síť partnerů po celém světě a Scott je velmi schopný manažer, jehož zkušenosti pomohou našim partnerům dosáhnout úspěchu v éře mobility a cloudu.“

Před nástupem do VMware pracoval Dodds 11 let ve společnosti Microsoft, kde zastával řídící pozice v oblasti prodeje, technologií i obchodu. Posledních 18 měsíců byl zodpovědný za partnery a malá a střední řešení v regionu západní Evropy. Během svého třicetiletého působení na poli technologií získal Dodds zkušenosti i v dalších předních evropských IT firmách, jako je Acer a Compaq.

„VMware má na trhu jedinečnou pozici, protože poskytuje inovativní a pokročilá softwarově definovaná řešení pro firmy všech velikostí,“ řekl Dodds. „Na spolupráci s pestrou komunitou partnerů VMware se velice těším a jsem rád, že se budu moci podílet na společném úspěchu a pomáhat zákazníkům řešit i ty největší výzvy v oblasti IT infrastruktury.“

Štítky: 
VMware