VMware posílil svůj manažerský tým v regionu EMEA

26. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
Společnost VMware jmenovala Sylvaina Cazarda do funkce viceprezidenta centrální části regionu EMEA, v níž nahradí Luigiho Freguiu. Postup Luigiho Fregui na pozici generálního ředitele a viceprezidenta pro region EMEA byl oznámen v listopadu 2019 jako součást přesunu odpovědnosti za globální řízení prodeje z Maurizia Carliho na dřívějšího ředitele regionu EMEA Jean-Pierra Brularda.
Sylvain Cazard

Sylvain Cazard v uplynulých dvou letech úspěšně řídil divizi softwarově definovaných datových center (SDDC) po předchozím tříletém působení ve funkci ředitele francouzské pobočky a několika letech na pozici obchodního manažera pro globální zákazníky. Nyní je zodpovědný za obchodní růst, prodej a provoz v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Rusku a zemích SNS, Izraeli a východní Evropě.

Divizi SDDC v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) po Sylvainu Cazardovi převezme Nick Cross. Nick Cross má více než 20 let zkušeností z manažerských pozic ve společnostech Oracle, Dell/EMC, Pillar Data Systems a Morse, nejnověji vedl tým HCI společnosti VMware v regionu EMEA.

„Chtěl bych poděkovat Sylvainovi za vynikající práci při řízení naší divize SDDC v uplynulých dvou letech, kdy se jí dařilo úspěšně využívat obchodní příležitosti v segmentu HCI. Zanechávám region CEMEA ve velmi schopných rukou a těším se na další spolupráci s ním v jeho nové roli,“ řekl Luigi Freguia, generální ředitel a viceprezident pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA). „S radostí také vítám v manažerském týmu regionu EMEA Nicka Crosse. Nick zásadním způsobem přispěl k úspěchu řešení VMware Cloud Foundation a HCI na trhu. Vzhledem k jeho znalostem a zkušenostem bude významnou posilou manažerského týmu regionu EMEA, který má nejlepší předpoklady propagovat SDDC jako most mezi historickými a moderními systémy, mezi lokálními a vzdálenými prostředky a nesmírným užitkem a výkonem hybridního cloudu. Nejnovější personální změny nejen posilují vedení společnosti VMware v regionu EMEA, ale také demonstrují kvalitu jejího manažerského kádru.”

Štítky: 
VMware