VIVnetworks: David Hejtmánek

10. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: VIVnetworks)
Technickým ředitelem společnosti VIVnetworks.com, která provozuje největší českou a slovenskou reklamní affiliate síť, se stal David Hejtmánek. Ve VIVnetworks.com začal pracovat již při studiu na VŠE, s níž firma dlouhodobě spolupracuje.
David Hejtmánek, technický ředitel VIVNetworks

David Hejtmánek se na počátku své pracovní kariéry podílel na projektu jednoho z prvních cashback portálů v ČR. Po ukončení studií měl ve VIVnetworks.com na starosti největší inzertní klienty z retailu. Vzhledem k jeho schopnostem v analýze a návrhu technického řešení se Hejtmánek stal technickým ředitelem VIVnetworks.com.

Ve VIVnetworks dlouhodobě pracujeme se spolehlivou platformou, která nabízí inzerentům i partnerům stabilní zázemí pro affiliate spolupráci. Díky tomu se můžeme věnovat zdokonalování toho, co jsme po technické stránce schopni klientům nabídnout a pomoci jim dosahovat ještě lepších výsledků,“ popsal David Hejtmánek, který má za úkol především implementovat další pokročilé technologie Vivnetworks.com a řídit technickou podporu pro klienty a affiliate partnery.

Ve volném čase Davida baví četba anglické fantasy literatury, sledování filmů a seriálů a práce na zahradě.