Viceprezidentkou VMwaru pro partnerský prodej v regionu EMEA je Petra Heinrich Liedtke

31. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
VMware jmenoval Petru Heinrich Liedtke viceprezidentkou pro partnerský a komerční prodej v regionu EMEA. Ve své roli je zodpovědná za řízení divize s 500 zaměstnanci a rozvoj ekosystému partnerů. Na starosti má dále zlepšování partnerských obchodních modelů a uvolňování schopností partnerů prostřednictvím řešení a služeb VMwaru.

Petra Heinrich Liedtke si s sebou do VMwaru přináší rozsáhlé znalosti obchodních kanálů, které získala během více než 25 let působení v oboru. Naposledy jako viceprezidentka pro partnerský a produktový prodej v regionu EMEA ve společnosti Red Hat. Má bohaté zkušenosti s budováním pevných a úspěšných partnerských vztahů a s podporou partnerů při digitální transformaci jejich zákazníků. Petra také zastávala vedoucí pozice ve společnostech Open-Xchange a SuSE Linux/Novell.

„Partneři společnosti VMware vždy svým zákazníkům poskytovali výjimečné poradenství a inovace. Těším se, že budeme nadále budovat zákazníkům hodnotu po celý život, která zkvalitňuje zákaznickou i partnerskou zkušenost,“ uvedla Petra Heinrich Leidtke. „Společnost VMware je plně zavázána budoucnosti multicloudových a moderních aplikací a mým úkolem je posílit naše partnerské a obchodní modely tak, aby tuto budoucnost podporovaly. A to zajištěním hladké spolupráce napříč naší partnerskou sítí a uvolněním schopností našich partnerů, abychom mohli společně poskytovat potřebný digitální základ v co nejširším měřítku.“

Štítky: 
VMware