Veritas: David Vašák

26. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veritas)
Na pozici enterprise sales manager pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Veritas nastoupil David Vašák. V týmu Veritas je zodpovědný za uzavírání obchodů s enterprise zákazníky ze všech oblastí podnikání.
David Vašák, enterprise sales manager pro ČR a SR

David Vašák pracuje v oboru IT od roku 2000, kdy působil na pozici key account managera ve společnosti GTS. V letech 2006 – 2011 pracoval ve společnosti Huawei, kde měl jako account director na starosti klíčové zákazníky z oblasti telekomunikací. V následujících letech působil v pozici senior account manager ve společnosti Oracle, kde se zabýval prodejem licencí zákazníkům z oblasti telco, utility a veřejná správa.

David je ženatý a má dva syny. K jeho koníčkům patří sport, fotografování, jízda na horském kole, běhání, historie, lyžování a samozřejmě rodina.

Štítky: 

Podobné články

Symantec prodává Veritas skupině investorů v čele s The Carlyle Group

25. 8. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Symantec)
Společnost Symantec se dohodla na prodeji společnosti Veritas, jež vznikla při dělení Symanteku. Do Veritas se soustředilo podnikání v oblasti správy informací. Novým vlastníkem Veritas se stane skupina investorů v čele s firmou The Carlyle Group a singapurským fondem GIC. Cena transakce je osm miliard dolarů. Čtěte více