Veeam jmenoval Dustina Driggse finančním ředitelem

24. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam Software)
Driggs bude řídit globální finanční operace Veeamu včetně strategie a reportingu v době, kdy společnost pokračuje v získávání podílu na trhu a poskytuje ve své třídě nejlepší bezpečné zálohování a rychlé a spolehlivé obnovení dat, které udržuje podniky v chodu.

Dustin Driggs je zkušený finanční manažer s více než 30 lety zkušeností s úspěšným budováním a řízením velkých nadnárodních společností. Do společnosti Veeam přichází ze společnosti Barracuda Networks, kde působil více než 16 let, naposledy ve funkci finančního ředitele a senior viceprezidenta se zodpovědností za finance a účetnictví. Před nástupem do společnosti Barracuda Networks zastával Driggs vedoucí pozice ve společnostech Cisco Systems a PwC.

„Společnost Veeam pomáhá udržet podniky v chodu, když dojde k neočekávaným událostem, ať už jde o ransomware, přírodní katastrofy, lidské chyby, výpadky nebo kybernetický útok. To je neuvěřitelná hodnota, která následně vytváří obrovské příležitosti na rychle rostoucím trhu,“ řekl Dustin Driggs, finanční ředitel společnosti Veeam. „Jsem nadšený, že se mohu připojit k tak talentovanému a inovativnímu týmu, a těším se na příležitost přispět k dalšímu globálnímu úspěchu společnosti Veeam.“

„Dustin přináší do Veeamu skvělé zkušenosti, poznatky a dovednosti,“ řekl Anand Eswaran, generální ředitel společnosti Veeam. „S více než 5 000 zaměstnanci, 450 000 zákazníky a obratem přes miliardu dolarů je to vzrušující období našeho vývoje a evoluce; rychle rosteme tím, že udržujeme jiné podniky v chodu. V digitálním světě je naše nabídka hodnoty, která spočívá v proaktivní ochraně dat v každém typu prostředí a v pomoci firmám rychle se zotavit z neočekávaných událostí, pro každou organizaci neuvěřitelně důležitá. Dustin je cennou posilou našeho silného vrcholového managementu a jsem přesvědčen, že jeho odborné znalosti a zkušenosti zde budou mít velký přínos.“

Driggs je nástupcem Chucka Garnera, který odchází ze společnosti Veeam poté, co úspěšně vedl její finanční, strategické a provozní činnosti a v roce 2020 dokončil její prodej společnosti Insight Partners v hodnotě 5 miliard dolarů. „Rád jsem v posledních čtyřech letech, kdy společnost Veeam dosáhla rekordního růstu a rozšířila své vedoucí postavení na trhu, spolupracoval s naším managementem a investory,“ řekl Garner. „Chci poděkovat Chuckovi za jeho vedení a obětavost pro Veeam. Pro společnost znamenal cenný přínos a já mu přeji mnoho dalších úspěchů,“ dodal Eswaran.

Štítky: 
Veeam