Vedení společnosti Geetoo Technology převzal Michal Hampl

19. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Geetoo Technology)
Managing directorem společnosti Geetoo Technology se od 1. ledna 2024 stal Michal Hampl, jeden ze spoluzakladatelů firmy, který v posledních letech řídil zejména mezinárodní IT projekty.

Zájem o služby poskytované Geetoo se v posledních letech značně rozšířil. V roce 2020 nad ní vznikla akciová společnost Geetoo Holding a společnost se v roce 2023 přejmenovala na Geetoo Technology, aby lépe vymezila svou činnost. Do Geetoo Holding nedávno přešel druhý spoluzakladatel a dlouholetý Co-CEO firmy Vladimír Kvaš. Na pozici v čele Geetoo Technology se nyní přesouvá Michal Hampl.

„Michal byl vždy hlavním tahounem našich technologických inovací a člověk, který je v Geetoo od samotného začátku. U Michala si cením jeho schopnosti předvídat nepředvídatelné a pracovat hned s několika scénáři najednou, což se v komplexním a mnohdy chaotickém prostředí cloudových inovací dost hodí,” uvedl Vladimír Kvaš, CEO Geetoo Holdingu.

„Ze skromných počátků se Geetoo posunulo na evropského hráče a největší českou cloudovou společnost. Nyní máme Geetoo Holding, který se loni začal věnovat akvizici dalších firem, a Geetoo Technology, kde se ještě více soustředíme na komplexní IT poradenství a špičkové cloudové služby. Je mi obrovskou ctí, že jsem dostal důvěru navigovat firmu z pozice Managing Directora dál,” prohlásil Michal Hampl, nově jmenovaný managing director společnosti Geetoo Technology.

Hampl zároveň působí i v Geetoo Holding jako člen boardu a technický garant.

Štítky: