Trend Micro: Pavlína Volková

3. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Trend Micro)
Společnost Trend Micro jmenovala Pavlínu Volkovou do pozice regional account manager pro Českou republiku a Slovensko. Pavlína přišla ze společnosti Avnet (Tech Data Distribution), kde působila na pozici team leader divize VMware.

Pavlína Volková se v IT se pohybuje mnoho let a od roku 2003 se zabývá primárně kybernetickou bezpečností. V minulosti úzce spolupracovala mimo jiné právě s Trend Micro a má bohaté zkušenosti s prodejem produktů určených pro IT bezpečnost přes síť autorizovaných partnerů.

Jejím cílem je vrátit značku Trend Micro mezi lídry na českém a slovenském trhu, jako je tomu v jiných zemích. „Trend Micro je celosvětovým lídrem v oblasti bezpečnosti, a tak by měl být vnímán i v našich krajinách,“ uvedla Pavlína Volková. Zaměřit by se chtěla zejména na oblast ochrany cloudů, virtuálních systémů, ale i standardního IT prostředí proti zero day útokům.

Na pozici regional account managera ji láká nejen pozice lídra, ale i šířka portfolia a jedinečnost některých řešení, které Trend Micro nabízí.

Jejími koníčky jsou cestování, golf, lyžování a volný čas věnuje rodině a dvěma psům.

Štítky: 
Trend Micro