Trend Micro: Miroslav Štoček

18. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Trend Micro)
Společnost Trend Micro jmenovala Miroslava Štočka major accounts managerem pro Českou a Slovenskou republiku. Miroslav Štoček přichází ze společnosti VMware, kde byl z pozice NSX account executive zodpovědný za rozvoj síťové a bezpečnostní virtualizace.
Miroslav Štoček, major accounts manager v Trend Micro

V Trend Micro má Miroslav Štoček na starosti kromě prodeje i konzultaci bezpečnostních hrozeb pro velké klienty například z oboru financí, energií, komunikací a služeb. V oboru informačních technologií se pohybuje od roku 2011, předtím pracoval v oboru komunikací, hlavně jako obchodní manažer například pro společnosti Nokia a Siemens. Má zkušenosti s virtuální síťovou bezpečností nové generace, kterou úspěšně etabloval u zákazníku působících ve financích, energiích a výrobě.

Jeho cílem je rozvinout a utužit vztahy s klíčovými zákazníky, nastavit strategie získávání nových partnerství na českém a slovenském trhu. „Trend Micro je již 30 let celosvětovým lídrem v oblasti bezpečnosti i proto, že neustále analyzuje, reviduje a nastavuje trendy v oblasti bezpečnosti a implementuje strategie umožňující vysokou a efektivní ochranu klientských informací a infrastruktury,“ uvedl Miroslav Štoček.

Ve volném čase se věnuje především sportu a cestování se svým 16letým synem, k jeho největším koníčkům patří lyžování, horské kolo, plachtění, poznávání nových kultur, psychologie a rozvoj osobnosti.

Štítky: 
Trend Micro