Trend Micro: Michał Jarski

6. 4. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Trend Micro)
Společnost Trend Micro transformuje varšavskou pobočku na regionální ředitelství pro region střední a východní Evropy. V souvislosti s plánovanými změnami, otevíráním nových poboček a zvýšením investic v regionu jmenovala Michała Jarskiho ředitelem zodpovědným za rozvoj obchodu v této oblasti.
Michał Jarski, regionální ředitel pro střední a východní Evropu v Trend Micro

Společnost Trend Micro bude zvyšovat investice do rozvoje nových poboček v zemích střední a východní Evropy (konkrétně se plánuje otevření poboček v České republice, v Maďarsku a v oblasti Jaderského moře). V návaznosti na tyto projekty se stane varšavská pobočka regionálním ředitelstvím společnosti.

“Naše investiční plány navazují na současnou makroekonomickou a geopolitickou situaci. Vzhledem ke svému rostoucímu ekonomickému významu hraje střední a východní Evropa  klíčovou roli, jak v evropském tak celosvětovém kontextu. A Polsko je díky rychlejšímu ekonomickému rozvoji v porovnání s jinými státy EU slibnou zemí,” řekl Patrick Dalvinck, vicepresident Trend Micro pro kontinentální Evropu. Společnost Trend Micro může díky své expertize a globálnímu působení poskytovat v daném regionu plnou podporu IT bezpečnosti ve všech tržních sektorech. “Současné bezpečnostní hrozby jsou tak dynamické a všudypřítomné, že pouze tým špičkových specialistů a řešení poskytující rychlou detekci a reakci dokáže poskytnout potřebnou úroveň bezpečnosti IT, a to jak veřejným institucím, tak podnikům a koncovým uživatelům,“ dodal Patrick Dalvinck.

Rozvoj aktivit Trend Micro v regionu CEE má na starosti Michał Jarski, nově jmenovaný regionální ředitel pro tuto část Evropy. Michał Jarski působí v oboru IT již přes patnáct let. Během kariéry zastával různé technické a obchodní pozice v IT firmách. V posledních letech působil jako exekutivní pracovník ve společnostech Ruckus Wireless, Check Point Software Technologies a Internet Security Systems (společnost v roce 2006 zakoupena IBM). Zabýval se zejména řízením vztahů s klíčovými klienty a strategickými partnery a zaváděním high-tech společností na polský a východoevropský trh.

“Jsem velmi rád, že mohu uvítat v týmu Trend Micro pana Michała Jarskeho. Jsem si jist, že jeho jmenování do funkce regionálního ředitele nám umožní úspěšně realizovat naše investiční plány ve střední a východní Evropě. Polsko pro nás představuje velmi důležitý a nadějný trh, a tak rozhodnutí udělat z varšavské pobočky regionální ředitelství bylo přirozeným krokem v procesu posílení pozice společnosti Trend Micro a v rozvoji jejích obchodních aktivit v této části Evropy,” řekl Patrick Dalvinck, vicepresident Trend Micro pro kontinentální Evropu.

Štítky: 
Trend Micro