Tomáš Jungmann je obchodním ředitelem eD systemu

6. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Novým obchodním ředitelem eD systemu se s příchodem nového roku stal Tomáš Jungmann. Jedním z jeho úkolů je inovovat péči o zákaznické skupiny. Nahradil Vladimíra Prinkeho, který tuto pozici zastával sedm let.

Tomáš Jungmann do společnosti eD system nastoupil 1. prosince 2019, lídrem obchodního týmu se pak stal k 1. lednu 2020. V průběhu prosince a ledna působil v eD system stále i tehdejší obchodní ředitel Vladimír Prinke, který do rukou Tomáše Jungmanna postupně předával svou agendu.

„Nový obchodní ředitel byl vybrán s odborností, která podtrhuje současné plány eD – přípravu na budoucnost. To znamená fungování služeb, segmentaci, rozvoj, kvalitu obsluhy zákazníků v B2B segmentu i digitální transformaci a automatizaci,“ uvedl výkonný ředitel eD system Petr Slouka.

Jedním z hlavních úkolů Tomáše Jungmanna bude inovovat péči o zákaznické skupiny. Zaměří se také na zefektivnění spolupráce obchodního oddělní s nákupem a posílení obchodního růstu. „Krom toho sdílím stejnou vizi s ředitelem nákupu Janem Novákem. Tou je rozvoj nových značek v našem portfoliu, a dokonce i myšlenka přijít na trh s úplně novou, vlastní značkou a službou,“ prozradil obchodní ředitel eD Tomáš Jungmann.

Tomáš Jungman do eD přišel z internetového obchodu Rohlík.cz. Tam se mimo jiné věnoval péči o zákazníky a rozvoji byznysu na maďarském trhu, kde se podílel na otevírání nového centra zákaznické péče. Předtím působil v mezinárodní společnosti innogy, kde měl na starosti obchod, rozvoj péče o zákazníky a zvyšování efektivity prostřednictvím projektů v Německu a Anglii. Krom toho sbíral zkušenosti s B2C i B2B segmentem ve společnosti Canis Safety, která působí na českém, slovenském a polském trhu. V Canisu strávil více než pět let a postupně se vypracoval až na pozici obchodního ředitele.

Vladimíra Prinke se na vlastní žádost rozhodl pro profesní změnu. V eD system skončil 31. ledna 2020 a po sedmi letech v IT má nyní v plánu věnovat se jiným projektům.

Štítky: