Tieto: Tomáš Chytil

13. 9. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Tieto)
Partnerským obchodním manažerem pro technologie Microsoft u společnosti Tieto byl jmenován Tomáš Chytil. Jeho hlavním úkolem bude další rozvoj spolupráce s Microsoftem a prodeje řešení a služeb Tieto, postavených na technologiích Microsoft.
Tomáš Chytil, Partnerský obchodní manažer pro technologie Microsoft u společnosti Tieto

Tomáš Chytil (33 let) pracuje pro společnost Tieto od roku 2004, kdy nastoupil jako systémový inženýr, vedoucí vývojového týmu. Později měl jako manažer oddělení DTC Services na starost poskytování konzultačních služeb a služeb digitální transformace.

Vystudoval softwarové inženýrství na VŠB-TU v Ostravě, vzdělání si dále doplnil na Stockholm School of Economics a rovněž i v rámci Tieto Leadership Programu.

Nově bude zastřešovat spolupráci Tieto se společností Microsoft a pracovat na prodeji společně vyvinutých řešení. Tieto využívá technologie Microsoft především v konceptu Kanceláře budoucnosti (Future Office), v intranetových řešeních (Microsoft SharePoint) nebo v řešeních pro jednotnou komunikaci a týmovou spolupráci (Unified Communication and Collaboration, Microsoft Lync).

Microsoft je pro Tieto velmi významným technologickým partnerem, na jehož produktech je postaveno mnoho našich řešení, která úspěšně dodáváme zákazníkům,“ komentoval své jmenování Chytil. „Koncepty kanceláře budoucnosti i jednotné komunikace a týmové spolupráce totiž pomáhají výrazně zefektivnit provoz organizací a snižovat jejich náklady.“

Při spolupráci s Microsoftem je naší velkou výhodou rozsáhlé vývojové centrum Tieto v Ostravě, kde vznikají unikátní řešení pro naše zákazníky, využívající jako stavební prvky i technologie Microsoft,“ dodal Martin Ambler, obchodní ředitel společnosti Tieto. „Věřím, že právě i tato výhoda pomůže Tomášovi ke splnění jeho obchodních cílů. Přeji mu v jeho nové pozici mnoho úspěchu.“

Jsem potěšena z nominace Tomáše Chytila na pozici obchodního manažera pro koordinaci vztahů se společností Microsoft. Věřím, že jeho silné obchodní zaměření a zodpovědný přístup zajistí výrazný nárůst našich společných obchodních aktivit a přeji mu mnoho úspěchů v jeho nové roli. Těšíme se na podporu celého týmu a zajištění co nejlepších výsledků pro obě strany,“ řekla Ivana Děkanová, manažerka pro partnerské vztahy ve společnosti Microsoft.

Společnost Tieto je partnerem společnosti Microsoft s kompetencemi na úrovni Gold například v oblastech Unified Communication či Portals and Collaboration.