Šída, Opltová a Uxová posílili Lenovo

10. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Produktovým a obchodním manažerem společnosti Lenovo pro střední a jihovýchodní Evropu se v oblasti pracovních stanic stal Rudolf Šída. Na lokální úrovni pak Lenovo oznámilo další dvě personální posily – Kateřinu Opltovou (Mid Market Inside Sales Representative) a Kateřinu Uxovou (Key Account Manager v infrastrukturní a serverové divizi).

Rudolf Šída přišel Lenova na pozici Workstation Product and Business Manager, ve které bude usilovat o to, aby se Lenovo stalo hlavní značkou pracovních stanic v celé střední a jihovýchodní Evropě. Před nástupem do společnosti Lenovo zastával řadu manažerských pozic ve společnosti Hewlett Packard Enterprise, během kterých získal zkušenosti s vedením prodejních týmů, podporou channel strategie a vytvářením prodejních programů v regionu střední a východní Evropy. Rudolf Šída vystudoval podnikovou ekonomiku a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve svém volném čase se zajímá o technologie, umění, historii a politiku.

Kateřina Opltová posílila obchodní SMB tým společnosti Lenovo v Česku. Ve své roli Mid Market Inside Sales Representative má na starosti prodej a komunikaci s obchodními partnery i koncovými zákazníky ve středním tržním segmentu. Zaměří se jak na služby pro stávající zákazníky, tak na získávání nových klientů. Dříve působila na obchodních pozicích ve společnostech Xerox, Avast a AVG. Zkušenosti v IT oboru získala také ve společnosti Seznam.cz, kde se podílela na testování interního systému a kde pracovala v oblasti podpory vývoje klientské zóny. Kateřina Opltová má vyšší odborné vzdělání v oboru počítačové zpracování ekonomických informací. Mezi její zájmy patří divadlo, tanec, výlety a deskové i únikové hry.

Kateřina Uxová rozšířila Lenovo DataCenter tým jako Key Account Manager pro vybrané koncové zákazníky. Hlavním cílem Kateřiny je evangalizace a rozvoj obchodu v oblasti DCG, především pak dlouhodobá spokojenost všech klientů. Informačními technologiemi se profesně zabývá již více než 22 let. Do Lenovo DCG přišla ze společnosti Fujitsu Technology Solution, kde působila jako CCD lead s hlavním zaměřením na rozvoj obchodu v oblasti high-end koncových zařízení. Její specializací je především infrastruktura datových center, v minulosti se však věnovala také cloudovým řešením, virtuální realitě, softwaru, ale i account managementu v oblasti servisních služeb a portfolia serverů a storage. Kateřina Uxová má vyšší odborné vzdělání v oblasti ekonomie a obchodu.

Štítky: