Schneider Electric: Ida Ročňáková

6. 7. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric má novou ředitelku lidských zdrojů pro Českou republiku. Ida Ročňáková je ze své pozice zodpovědná za všechny HR procesy a rozvoj organizační kultury.

Ida Ročňáková do Schneider Electric přišla ze společnosti KONE, kde pracovala na pozici lidských zdrojů pro Českou a Slovenskou republiku. Během své profesní kariéry zastávala seniorní role v různých segmentech, například v retailu, bankovnictví nebo IT, a to zejména se zodpovědností za vybrané země střední a východní Evropy. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na podnikovou ekonomiku. Mezi její záliby patří jízda na koni, italská kuchyně, cestování a cyklistika.

„Mým úkolem je řízení celé personální agendy včetně náboru zaměstnanců. Prostor dáváme šikovným lidem s technickým i obchodním myšlením, které baví nejnovější technologie, software a služby. Zabýváme se například digitální transformací a řízením energií, dále automatizací v domácnostech, veřejných budovách i průmyslu,“ poznamenala nová ředitelka pro lidské zdroje.

Štítky: 
APC by Schneider Electric