Safeticu vede Richard Brulík

11. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Safetica)
Technologická společnost, která se zaměřuje na bezpečnost firemních dat, posiluje vedení. CEO společnosti Safetica se od května stal Richard Brulík. Přichází ze společnosti Kentico Software, kde působil jako vice president of global sales.

Brulík po sedmi letech vystřídal v čele firmy Petra Žikeše. Ten má nově na starosti rozvoj strategických partnerství firmy.

„Prioritou je orientace na zahraniční trhy, kde má již Safetica silné jméno a postavení. Daří se jí otevírat nové distribuční kanály a strategická partnerství. Z produktového hlediska plánujeme posílit důraz na ochranu dat v cloudu a zrychlit distribuci směrem k MSP a SaaS,” řekl o svých cílech v nové roli Brulík. V minulosti kromě pěti let v Kentico Software působil mimo jiné v top managementu společnosti Y Soft.

Safetica krom CEO posílila i na dalších pozicích ve vedení. Například se může pochlubit novým CMO: na tuto funkci se posunul Pavel Šarbort ze svého působení ve Vídni. Zároveň přivítala nového šéfa mezinárodního obchodu Armanda Maghariana, který v minulosti vedl mezinárodní expanzi v IT firmách Blue Dynamic a 2N.

Štítky: 
Safetica Technologies