Rola Dagher nastoupí na pozici clobal channel chief v Dell Technologies

25. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Rola Dagher bude zodpovědná za globální partnerskou strategii a vizi, podporu partnerů a koncepci partnerských programů. Nové role se ujme 7. září a bude pracovat v týmu Billa Scannela, prezidenta společnosti Dell Technologies pro globální prodej a vztahy se zákazníky.

Rola Dagher se vrací do společnosti Dell po třech letech na pozici prezidentky společnosti Cisco Systems v Kanadě. Dříve zastávala obchodní a manažerské pozice v enterprise segmentu a segmentu infrastrukturních řešení společnosti Dell, předtím se 13 let podílela na řízení obchodních kanálů společnosti Bell Canada. Během své kariéry vždy prokazovala schopnost zpřehledňovat a zjednodušovat vztahy s partnery a zákazníky.

„Pro Dell je podpora prodejních kanálů naprostou prioritou. S Rolou na pozici globální ředitelky pro prodejní kanály máme šanci pokračovat v dlouhé řadě úspěchů, která se táhne již od založení společnosti Dell Technologies. Rola se rozvojem vztahů s distribučními partnery dlouhodobě intenzivně zabývá a nás velmi těší, že se nyní bude věnovat našim prodejním kanálům, z nichž každoročně plynou objednávky v hodnotě 52 miliard dolarů. Věříme, že do nich vnese větší srozumitelnost a předvídatelnost pro naše partnery,“ uvedl Bill Scannell.

Partnerský program společnosti Dell Technologies je koncipovaný s ohledem na jednoduchost, předvídatelnost a ziskovost. Partneři volají po ještě větší předvídatelnosti obchodního vztahu. Z toho důvodu společnost Dell v jednotlivých regionech propojuje vztahy s distribučními partnery s hlavními obchodními týmy.

„Partneři jsou základem našich úspěchů, ke kterým přispívá nadšení a zápal celého týmu. Chci naslouchat a učit se a prostřednictvím našich partnerství dosáhnout toho, abychom poskytovali nejlepší řešení pro transformaci a digitálně orientovaný přístup k zákazníkům. Těším se, že budu moci dále stavět na našich dlouhodobých vztazích s partnery a pomáhat této skvělé firmě k dalším úspěchům,“ řekla Rola Dagher.

Rola Dagher přebírá pozici po Joyce Mullen, která v červenci oznámila, že se po 21 letech ve společnosti Dell rozhodla svoji kariéru ve firmě ukončit.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Dell EMC

Dell EMC

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy