Richard Štefíček channel managerem CEE ve Flowmon Networks

23. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Flowmon Networks)
Richard Štefíček je ve Flowmonu nově zodpovědný za další rozvoj partnerského a distribučního kanálu v regionu střední a východní Evropy. Richard se k Flowmonu připojil již v roce 2011 a zastával zde řadu klíčových rolí. Naposledy působil na pozici regional sales manager Adriatics and Hungary.

Jako Channel manager pro region střední a východní Evropy jeRichard Štefíček zodpovědný za posílení spolupráce s distributory, zefektivnění procesu nabírání partnerů, nastavení byznys plánů a pravidel pro vyhodnocování výkonu partnerské sítě. Stejně tak mezi jeho priority patří zajištění co nejlepší podpory pro zákazníky. Richard je dále zodpovědný za rozvoj a koordinaci certifikačních vzdělávacích programů probíhajících skrze zavedené Certification Training Partners, tak aby obchodní partneři získali relevantní odborné znalosti týkající se produktů Flowmon.

„Věřím, že Richardovy bohaté zkušenosti s budováním partnerské sítě pomohou k dosažení našich cílů v regionu CEE. Bude úzce spolupracovat s lokálními sales a presales týmy s cílem najít společně další potenciál k růstu," uvedl Jaroslav Štusák, sales director CEE ve Flowmon Networks.

Štítky: 
Flowmon Networks