Red Hat jmenoval Agnes Doru Fabokovou generální ředitelkou regionu CEE

9. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Red Hat)
Agnes Dora Faboková nastoupila do společnosti Red Hat jako generální manažerka pro země střední a východní Evropy (CEE) a doplnila tým vedoucích pracovníků pro region CEE.

Tým vedoucích pracovníků pro region CEE v Red Hatu kromě Fabakové tvoří Dieter Ferner-Pandolfi (country manager Rakousko), Richard Zobrist (country manager Švýcarsko), Gregor von Jagow (country manager Německo) a Dinko Eror (viceprezident EMEA pro střední Evropu).

Agnes Fabokovási přináší více než dvacetileté zkušenosti s vedoucími úlohami v oblasti IT a bude podporovat zákazníky a partnery, včetně těch českých a slovenských, kteří chtějí plně využívat otevřené hybridní cloudové technologie společnosti Red Hat k podpoře tržního růstu v regionu.

Před nástupem do společnosti Red Hat pracovala Faboková v technologických společnostech, jako jsou Serrala Group, Kofax Austria a naposledy Iron Mountain, kde působila jako vedoucí prodeje globálních digitálních řešení pro region EMEA.

Faboková se zaměří na podporu partnerů ve střední a východní Evropě v oblastech počínaje edge computingem přes cloudové služby v prostředí hybridního a multi-cloudu až po automatizaci IT, aby zajistila zákazníkům výjimečnou spokojenost a úspěch, a to vše při současném posilování otevřené a inkluzivní kultury společnosti Red Hat.

Štítky: 
Red Hat