Pavel Zaal v Tech Datě zodpovídá za Cisco

9. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data Česká republika rozšířila svůj tým o Pavla Zaala, který od 1. ledna 2020 převzal vedení divize Cisco. Pavel Zaal před zahájením spolupráce s Tech Data zastával pozice, které byly vždy spojeny s řízením obchodu a jednotlivých týmů. Jeho pracovní zkušenosti se opírají primárně o oblasti Telco/Digital development a IT.

V jednotlivých oblastech zastával manažerské pozice s primárním zaměřením na zákazníka. Věnoval se i rozvoji jak služeb a produktů, tak týmů a segmentů, které řídil. Posledním působištěm, odkud Pavel Zaal do Tech Data přichází, byla společnost Anect.

„Tech Data patří mezi globální lídry v distribuci, a to je pro mě velkým lákadlem. Věřím, že budu moci využít své zkušenosti jak v úrovni péče o partnery a plnění jejich požadavků, tak především v komunikaci s vendorem, tedy společností Cisco,“ řekl Pavel Zaal, Business Unit Manager pro Cisco ve společnosti Tech Data.

„Díky tomuto kroku dojde k posílení naší pozice a aktivit týkajících se distribuce řešení Cisco v České republice o nové zkušenosti, které Pavel přináší,” řekl Pavel Salák, generální ředitel společnosti Tech Data Česká republika. „Cisco je jeden z našich klíčových dodavatelů a já mám velkou radost, že můžeme celý tým posílit o dalšího zkušeného manažera,“ doplnil Salák.