Pavel Barták posílil Tech Datu

6. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Na pozici Microsoft Business Unit Manager pro Českou republiku ve společnosti Tech Data nastoupil Pavel Barták. Martin Madár, který tuto funkci zastával doposud, se tak bude moci začít plně věnovat aktivitám na úrovni regionu střední a východní Evropy.

Pavel Barták přišel s třiceti lety zkušeností od dodavatelů – působil například v Microsoftu a EMC. Naposledy pracoval v SAPu.

„Těší mne, že budu moci letité zkušenosti ze strany vendora přetavit v konkrétní kroky na straně distributora. Navíc je portfolio Microsoftu úžasně pestré a nabízí širokou škálu řešení, která lze našim zákazníkům nabídnout,“ řekl Pavel Barták.

„Nástup Pavla Bartáka zahajuje další éru v naší distribuci produktů společnosti Microsoft. Jsem přesvědčen, že tento krok přinese mnoho dobrého nejen nám, ale hlavně našim partnerům i Microsoftu samotnému,” řekl Pavel Salák, generální ředitel společnosti Tech Data Česká republika. „Microsoft je jeden z našich klíčových dodavatelů a jsem opravdu rád, že náš tým můžeme posílit o dalšího zkušeného manažera a uvolnit tak ruce Martinovi Madárovi pro regionální development a další aktivity,“ doplnil Salák.