Organizační změny v DNS

12. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Hned k několika organizačním změnám došlo ve společnosti DNS. Posilami se stali Lukáš Mirovský (business unit manager divize Strategického rozvoje) a Petr Jánošík (business unit manager v divizi Security). Současně došlo i k reorganizaci na dalších pozicích.

Lukáš Mirovský na postu unit managera divize Strategického rozvoje v srpnu nahradil Davida Hofmana, který nadále povede divizi Huawei. Lukáš Mirovský do DNS přišel po čtyřletém působení ve skupině Veracomp, kde působil jako sales director. Zkušenosti dříve získával také ve firmách EMC, Tech Data či Cisco Systems. „Cílem divize Strategického rozvoje pod mým vedením bude ještě vyšší míra soustředění na hledání nových tržních příležitostí v podobě pokrokových technologických trendů, nových obchodních modelů a přidané hodnoty pro obchodní partner,“ uvedl Lukáš Mirovský.

Další reorganizační změnou interního týmu DNS je nástup novéhobusiness unit managera do divize Security. Od 1. října 2020 divizi vede pan Petr Jánošík, který před DNS pracoval jako head of sales development ve společnosti Anect. Další zkušenosti si Petr Jánošík přinesl ze společností Dimension Data, Tempest Czech nebo ADT Systems.

Aleš Pernecký se v DNS bude věnovat scoutingu nových značek a rozvoji dalších obchodních příležitostí.

Štítky: 

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy