Optoma: Tomáš Svoboda

22. 2. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Optoma)
Zastoupení společnosti Optoma pro Českou republiku a Slovensko posílil na pozici Pro AV account manager Tomáš Svoboda. Náplní práce nováčka v týmu je prodej a podpora profesionálních projektorů prostřednictvím AV distributorů na svěřených trzích.
Tomáš Svoboda, Pro AV account manager ve společnosti Optoma

Kromě samotné předprodejní a prodejní podpory má Tomáš na starosti také školení a marketingovou podporu, a to nejenom v podobě promoakcí, ale také účasti na různých odborných konferencích, seminářích a výstavách. Samozřejmostí jsou návštěvy přímo u koncových zákazníků společně se systémovými integrátory a zápůjčky projektorů na testování.

Vizí Tomáše Svobody je rozšíření současných partnerů společnosti Optoma například o systémové integrátory zabývající se signage řešeními, kam patří kromě projektorů také novinka v portfoliu, kterou jsou LED displeje.

„Na práci pro Optomu nejvíce oceňuji profesionální, ale téměř rodinnou atmosféru, výbornou spolupráci s produktovými manažery z Anglie, flexibilitu a rychlost přístupu k informacím o produktech a jejich dostupnosti, ale i při tvorbách cenových nabídek do různých výběrových řízení. Další devizou je vysoká míra samostatnosti při řízení českého i slovenského trhu, kde si sám určuji jednotlivé kroky a aktivity,“ uvedl Tomáš Svoboda, který dříve působil například ve společnostech LG, Effectix.com nebo Logitech.

Štítky: 
Optoma