Ondřej Matuštík finančním ředitelem firmy DataSpring

6. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DataSPring)
Novým finančním ředitelem společnosti DataSpring a zároveň jejím jednatelem se stal Ondřej Matuštík. Zodpovědný je za firemní finance, controlling, právní oddělení a také backoffice. Ondřej Matuštík zastává pozici finančního ředitele rovněž ve společnosti AUTOCONT.

Ondřej Matuštík má dlouholeté zkušenosti v oblasti finančního řízení, ekonomiky, nákupu, IT či HR ve firmách působících v ČR, ale i v zahraničí. Působil v analytické společnosti GoodData, nejprve na pozici manažera pro finance a strategie, od roku 2015 zastával post finančního ředitele. V ČR vedl oddělení HR a Recruitment a také globální interní IT a analytický tým. Zahraniční zkušenosti sbíral v čele globálního sales operations týmu v San Franciscu. Poslední rok se plně věnuje řízení financí skupiny AUTOCONT jak na českém, tak na slovenském trhu.

„Do DataSpringu přicházím se zkušenostmi z oblastí IT, datacenter i financí a pevně věřím, že se mi je tady podaří v plné míře zúročit. Firmě se daří, roste, a já bych se rád již od začátku podílel na jejím dalším růstu,“ uvedl Ondřej Matuštík, finanční ředitel DataSpring. Zároveň dodal: „Počátkem tohoto roku se DataSpring připojil do skupiny AUTOCONT. To přinese určité synergické efekty, zejména díky propojení obchodní sítě AUTOCONTu s kompetencemi DataSpringu v oblasti dodávky cloudových služeb.“

Ondřej Matuštík vystudoval Finanční a pojistnou matematiku na MFF UK a Informatiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Titul Ph.D. z Informatiky získal rovněž na VŠE. Ve společnosti AUTOCONT zastává pozici finančního ředitele a je členem představenstva.

Ve volném čase se věnuje svému vinařství, rád chodí po horách a jezdí na kole.

Štítky: 
DataSpring