Novým personálním ředitelem TTC Marconi se stal Petr Berchtold

21. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: TTC MARCONI)
TTC Marconi, systémový integrátor a dodavatel informačních technologií pro oblast kritické infrastruktury, průmyslu, energetiky a dopravy, posílil svůj tým. Novým personálním ředitelem se od dubna stal Petr Berchtold.

Petr Berchtold na starosti kompletní personální strategii TTC Marconi v České republice a na Slovensku. Zároveň velmi úzce spolupracuje s vedením celé skupiny TTC na organizačním rozvoji a zajištění rozvoje zaměstnanců.

„Petr k nám přichází v náročném období, kdy na celém trhu dochází ke změnám spojeným s důsledky pandemie covidu-19 i války na Ukrajině. Schopnost firem rychle reagovat na změny a přizpůsobovat jim své vnitřní fungování je dnes důležitější než dříve. Věřím, že pro nás Petr bude v této oblasti velkým přínosem,“ řekl Ondřej Havlík, výkonný ředitel TTC Marconi.

Berchtold se v oblasti lidských zdrojů pohybuje více než 15 let. Ve vedoucích HR pozicích působil například ve společnostech Škoda Transportation, O2 Telefonica Czech Republic či naposledy v DURA Automotive CZ. V předchozích letech pracoval také jako klíčový manažer pro oblast B2B zákazníků ve společnostech O2 a UPC, a má tak přímé zkušenosti z obchodu v oboru telekomunikací a informačních technologií.

Petr je absolventem Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Volný čas věnuje zejména aktivní muzikantské činnosti (dříve kvintet Hlasoplet a opera DJKT v Plzni, v současnosti jeho kapela Bride Band) a příležitostně i soutěžnímu šachu.

Štítky: 
TTC Marconi