Nový security teamleader v Mainstream Technologies

9. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mainstream Technologies)
Od září 2019 zastává pozici security teamleader ve společnosti Mainstream Technologies Pavel Formánek. Do Mainstreamu se připojil s cílem přinášet zákazníkům inovativní služby v oblasti kybernetické bezpečnosti, rozvíjet a budovat tým zkušených expertů.

Pavel se pohybuje ve světe IT déle než 20 let a do Mainstreamu přichází ze společnosti Microsoft, kde pracoval s významnými podnikovými zákazníky a poskytoval konzultace v oblasti bezpečnostních auditů. Navrhoval a implementoval design zabezpečení jejich identit v návaznosti na serverovou a klientskou infrastrukturu. Specializuje se také na návrh nových a moderních služeb, které zákazníkům přinesou vysokou přidanou hodnotu.

Pavel má bohaté zkušenosti s vedením týmů a nasazováním IT projektů. Před společností Microsoft pracoval mnoho let v Raiffeisenbank, zejména na poli systémové integrace a bezpečnosti.

Těším se na možnost vést tým bezpečnostních profesionálů, kteří jsou zapáleni pro věc a mají, stejně jako já, chuť se stále zlepšovat. Věřím, že společně dokážeme pomoci našim zákazníkům udržovat a rozvíjet zabezpečení a nabídneme jim inovativní služby v oblasti kybernetické bezpečnosti,“ uvedl Pavel Formánek.

Doposud zastával pozici security teamleader Ladislav Šolc, který se nadále naplno věnuje roli managing partner a jeho hlavním úkolem je rozvoj významných obchodních příležitostí a řízení strategických oblastí Mainstreamu.

„IT bezpečnost je pro Mainstream Technologies jedna z velmi důležitých oblastí. Samostatný tým Security se rozrůstá tak, jak realizujeme projekty. Je třeba udržet profesionální úroveň a současně inovovat. Nyní jsme našli skvělého odborníka a teamleadera, který naše myšlenky obohatí a povede tým k úspěšným cílům. Pavel je velmi zkušený profesionál a já jsem moc rád, že se stal členem našeho týmu,“ dodal ke změně Luboš Růta, managing director Mainstream Technologies.

Podobné články

Eelko Truijens se stal Delivery Directorem v Mainstream Technologies

19. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mainstream Technologies)
Nově otevřenou pozici Delivery Director ve společnosti Mainstream Technologies od září 2018 zastává Eelko Truijens. Jeho hlavním úkolem je udržet vysokou kvalitu a efektivitu dodávaných projektů a nadále profesně rozvíjet celý tým delivery. Čtěte více
Luboš Růta, managing director v Mainstream Technologies

Mainstream Technologies: Luboš Růta a Jiří Petřík

8. 3. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mainstream Technologies)
Společnost Mainstream Technologies oznámila personální změny. Pozici managing director nově zastává Luboš Růta, jehož hlavním cílem je vytvořit pevnou firemní vizi, řídit a vést celý tým a dále rozvíjet firemní kulturu. Druhou posilou vedení je Jiří Petřík, který zastává roli sales directora. Čtěte více
Ladislav Šolc, CEO Mainstream Technologies

Rezervy mají v bezpečnosti všichni a hackeři toho využívají

30. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Zájem firem a institucí o kybernetickou bezpečnost je přinejlepším vlažný a kybernetičtí zločinci se toho nebojí využít. Svou činnost organizují a své služby nabízejí komerční formou. O těchto i mnoha dalších trendech jsme si povídali s Ladislavem Šolcem, CEO Mainstream Technologies. Čtěte více
Libor Pecháček, sales director v Mainstream Technologies

Mainstream Technologies: Libor Pecháček

3. 11. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mainstream Technologies)
Od září 2016 zastává pozici sales director ve společnosti Mainstream Technologies Libor Pecháček. Ve funkci řídí a koordinuje obchodní aktivity firmy a rozvíjí vztahy se zákazníky a partnery. Doposud zastával tuto pozici Ladislav Šolc, který zůstává v roli managing director a věnuje se strategickému řízení a rozvoji společnosti. Čtěte více