Novou HR manažerkou ESETu je Marcela Pekníková

7. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Personální agendu české pobočky globální bezpečnostní společnosti ESET nově vede Marcela Pekníková. Přináší si zkušenosti ze zahraničí a velkých nadnárodních společností. Zaměří se na employer branding.

„HR považuji v nejhlubší podstatě za roli mentora profesního vývoje. Chci novým kolegům vytvářet takové podmínky, aby se mohli rozvíjet v tom, v čem jsou opravdu dobří. Zaměřit se chci především na možnosti flexibilního vzdělávání v takové podobě, aby si mí kolegové mohli sami vybírat, jakým způsobem se chtějí dlouhodobě rozvíjet, ať už ve své stávající pozici či záměrně mimo ni,“ uvedla Marcela Pekníková, nová HR manažerka české pobočky společnosti ESET.

Marcela Pekníková (46) vystudovala obor Andragogika a personální řízení na filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Do ESETu přišla ze společnosti BoHo CO, která provozuje síť hotelů. V minulosti vedla personální oddělení v české pobočce společnosti Coca-Cola HBC, švýcarské společnosti Medtronic či v belgickém zastoupení americké společnosti Cummins. Ve volném čase se věnuje rodině, zejména svým dcerám, a relaxuje u jógy nebo českých filmů.

Štítky: 
Eset