Ness: Petr Jiřikovský a Shabtai Koren

30. 8. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Ness Technologies)
V Ness Technologies se odehrály změny ve vedení českého i evropského zastoupení. Český Ness vede Petr Jiřikovský a novým prezidentem Ness CEE je Shabtai Koren.
Petr Jiřikovský, generální ředitel českého Nessu

Funkcí generálního ředitele českého Nessu byl nově pověřen Petr Jiřikovský. Ten v Ness Czech pracuje už více než 10 let, od roku 2006 na pozici ředitele divize Public&Communication, od letošního července jako head of business development s prioritou budování nových business modelů a řešení.

Ke změně dochází také na úrovni zastoupení Ness Technologies pro střední a východní Evropu. Novým Prezidentem Ness CEE je Shabtai Koren. Ten přichází z pozice division president ve společnosti Amdocs, kde byl členem širšího managementu a předtím více než 17 let působil na různých manažerských postech. Koren řídil více než 25 let rozvoj byznysu a implementaci product lead services programů u telekomunikačních operátorů, v bankovním sektoru a utilitách. Podílel se také na budování zastoupení Amdocs ve střední a východní Evropě.

Shabtai Koren vystudoval Technion – Israel Institute of Technology, kde získal tituly MsC. a BA v oblasti Computer Science.

Dosavadní Prezident Ness Europe Milan Sameš se rozhodl přijmout novou výzvu a jako člen boardu Ness Technologies se bude věnovat podpoře businessu v západní Evropě.