Miroslav Jarolímek zodpovídá za postprodejní péči Dell Technologies v regionu EMEA

3. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Miroslav Jarolímek se v Dell Technologies od začátku června posouvá do pozice business transformation lead pro region EMEA. Na starosti tak má zajištění optimalizace regionálních a globálních procesů v oblasti postprodejní péče.

Jarolímek ve společnosti Dell působí již 17 let, naposledy jako Senior Field Services Manager pro Česko, Polsko a Slovensko.

Do nové pozice byl Miroslav vybrán pro své zkušenosti v oblasti postprodejních služeb, kdy mimo jiné jako services manager vedl tuto agendu například v Saudské Arábii. Využije také znalosti globálního prostředí servisní organizace Dell, kde již v minulosti řídil několik projektů, a v neposlední řadě přinese do týmu specifický pohled z regionu, kde dosud působil.

Stává se tak členem úzkého mezinárodního týmu, který je zodpovědný za fungování a rozvoj interních postprodejních procesů a nástrojů, které mají přímý dopad na kvalitu poskytovaných služeb a spolupráci s klienty. Zároveň má na starost jejich finální sjednocení po sloučení společností Dell a EMC. Tato role mu mimo jiné umožní vnést lokální pohled a zohlednit specifika místního trhu na globální úrovni.

„Procesy a aplikace, které mám nyní na starosti, znám dobře z pozice jejich konzumenta a uživatele. To mi dává jedinečnou možnost ovlivnit jejich rozvoj tak, aby využití bylo optimální nejen z formálního, ale také praktického hlediska, a zároveň aby zohledňovaly potřeby a respektovaly různorodost jednotlivých regionů a trhů. Chci, aby klienti mohli využívat servisní služby té nejvyšší kvality bez ohledu na to, do které části portfolia Dell Technologies patří produkty, které využívají,“ uvedl Miroslav Jarolímek.

Miroslav Jarolímek (47) vystudoval kybernetiku na ČVUT, je ženatý, má dvě děti a mezi jeho záliby patří RC modely a přístrojové potápění.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Dell EMC

Dell EMC

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy