Milan Mottl territory sales managerem společnosti ExaGrid

22. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: ExaGrid System)
Společnost ExaGrid, poskytovatel hyperkonvertovaných úložišť pro zálohování s deduplikací dat, jmenovala Milana Mottla territory sales managerem pro region východní Evropy. Mottl si do ExaGrid Systems přináší své dlouholeté zkušenosti z oboru počítačové bezpečnosti a dostupnosti dat načerpané během své více jak 16leté kariéry např. ve firmách Arcserve nebo CA Technologies.

Hlavním úkolem Milana Mottla je rozvoj obchodních aktivit prostřednictvím klíčových zákazníků a partnerského kanálu.

Milan Mottl businessu v oblasti IT technologií se specializací na technologie zálohování a rychlou obnovu věnuje dlouhodobě – do ExaGrid Systems přichází ze společnosti Arcserve, kde zastával funkci sales managera pro východní Evropu. Dále působil např. v CA Technologies.

„Rád přijímám výzvy a pracovat pro ExaGrid Systems výzvu přináší. Zároveň si vážím této příležitosti a chci nyní veškerou svou snahu věnovat systematickému rozvoji businessu napříč regionem, ukázat zákazníkům a partnerům výhody unikátního řešení ExaGrid Systems, které je velmi škálovatelné i cenově efektivní, a budovat solidní základu pro rozvoj obchodních příležitostí,“ uvedl Milan Mottl.

Ve volném čase se věnuje sportu, jízdě na motorce a ve volných chvílích i lenošení u bazénu s rodinnou.

Štítky: 
ExaGrid systems