Marketing v Epsonu vede Renáta Dihlová

23. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Na novou pozici Marketing Services Specialist pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Epson nastoupila Renáta Dihlová. Renáta v Epsonu doposud působila na pozici Sales Office Administrator, kde měla v kompetenci primárně administrativu a podporu obchodního a marketingového týmu.

Na pozici Marketing Services Specialist máRenáta Dihlová na starosti veškerou marketingovou komunikaci pro Českou republiku a Slovensko, zodpovědnost za přípravu a uskutečnění marketingového plánu a alokování rozpočtu.

Renáta do společnosti Epson nastoupila již v roce 2017 po předchozí dvouleté zkušenosti v překladatelském centru, kde zastávala pozici koordinátora jazykových služeb.

Tato změna otevírá Renátě nové možnosti: „Posun na marketingovou pozici mi umožňuje být více kreativní, podílet se na zajímavých projektech, na plánování a realizaci aktivit, a přitom nadále spolupracovat se skvělým týmem.“A dále dodala:„Je mi ctí, že mohu být součástí přední světové společnosti, pro kterou jsou na prvním místě nejen potřeby zákazníků a vývoj inovativních řešení, ale rovněž udržitelnost a ochrana životního prostředí. Epson je společností, která skutečně naplňuje své motto a přináší světu: lepší produkty pro lepší budoucnost.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942, jehož cílem je přirozené propojení věcí, lidí a informací. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty.

Zobrazit detail firmy