Marketing v Adastře řídí Ivo Mareček

29. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Na pozici ředitele marketingu ve společnosti Adastra nastoupil Ivo Mareček, který dříve působil například v T-Mobilu či v Deutsche Telekom. Jeho úkolem je především posílení vnímání Adastry jako lídra v oblasti digitalizace a posílení digitální komunikace.

Ivo Mareček do Adastry přišel s desetiletými zkušenostmi z pozic v oblasti online marketingu, mimo jiné ve společnostech T-Mobile (téměř šest let) či Deutsche Telekom (necelé čtyři roky).

V českém T-Mobilu měl na starosti strategii značky a digitální marketingovou komunikaci včetně sociálních sítí. V Deutsche Telekomu zodpovídal za celoevropskou inovační platformu v oblasti digitální komunikace s důrazem na zákaznickou zkušenost.

Facebooková stránka T-Mobilu získala pod jeho vedením dvě ocenění. V roce 2014 za nejlepší českou firemní facebookovou stránku a v roce 2013 za nejlepší marketing na sociálních sítích.

Hlavním úkolem nového marketingového ředitele Adastry bude posílení komunikace prostřednictvím digitálních kanálů a budování povědomí o Adastře jako lídrovi v oblasti digitalizace firem.

„Ivovou prioritou je nastavit novou marketingovou a komunikační strategii. Chceme, aby Adastra byla volbou č. 1 pro firmy, které se rozhodly vydat na cestu digitální transformace,“ uvedl Pavel Kysela, generální ředitel Adastry.

Ivo Mareček vystudoval Ekonomicko-správní fakultu na Masarykově univerzitě se čtyřměsíční stáží na University of Victoria v Kanadě. Jeho největším zájmem je cestování.

Štítky: 

Podobné články

Adastra změnila své logo i vizuální identitu

11. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Konzultační společnost Adastra po řadě akvizic a rozšíření nabídky v oblasti digitální transformace firem změnila vizuální identitu a logo. Cílem je zjednodušení komunikace a jednoznačná rozpoznatelnost a čitelnost zaměření firmy. Čtěte více
Lenka Nováková, ředitelka divize IoT v Adastře

Adastra: Lenka Nováková ředitelkou divize IoT

10. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Společnost Adastra přijala do divize internetu věcí (IoT) novou ředitelku Lenku Novákovou, která přišla ze společnosti G4S Cash a Secure Solutions. Jejím cílem je zavádění IoT scénářů pro klienty ze segmentu bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací a retailu. Čtěte více

Adastra Group dokončila akvizici Anywhere Mobile Apps

20. 4. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Technologická a konzultační společnost Adastra Group dokončila v České republice akvizici Anywhere Mobile Apps, specializující se na vývoj mobilních aplikací. Společnost přejmenovaná na adastra.one bude i nadále působit jako samostatná entita v Adastra Group. Čtěte více
Zbyněk Němec, ředitel HR v Adastře

Adastra: Zbyněk Němec

24. 6. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Řízením lidských zdrojů ve společnosti Adastra byl pověřen Zbyněk Němec, který tuto pozici předtím zastával u filipínského Home Creditu. Jeho úkolem je především vyhledávání nových IT specialistů přímo na vysokých školách a vytváření povědomí o společnosti jakožto dobrém zaměstnavateli. Čtěte více