Marek Prorok nastoupil do Zebra systems

4. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Společnost Zebra systems oznámila posilu do svého obchodního týmu, kterou se stal Marek Prorok. Z pozice sales managera bude řídit obchodní rozvoj Company (Un)Hacked, nového projektu zaměřeného na školení zaměstnanců ve virtuální realitě s cílem posilovat kybernetickou bezpečnost ve firmách a organizacích.

Marek Prorokmá bohaté zkušenosti v oblasti médií, vzdělávání a sociologie z působení v rolích projektového manažera, lektora, prezentátora, editora, autora a obchodního zástupce. Jako zástupce šéfredaktora moravskoslezského Magazínu PATRIOT spoluvytvářel strategii rozvoje časopisu. Ve společnosti RPIC-ViP působil jako trenér, lektor a projektový manažer v oblasti rozvoje firemní kultury a výkonnosti. Předtím zastával pozici vedoucího sociologického výzkumu v České televizi.

„Téma kybernetické bezpečnosti mě dlouhodobě zajímá, protože její důležitost se každým dnem zvyšuje. Už to nejsou jen fotky dětí nebo vnoučat, o které můžete přijít, hackerský útok může zlikvidovat celou firmu nebo ji připravit o peníze,“ uvedl Marek Prorok. „Proto se velmi těším na nový projekt v Zebra systems – během prožitkového učení ve virtuální realitě zaměstnancům nikdo neříká, co mají nebo nemají dělat. Prostě si to na vlastní kůži zažijí, a když pak podobná situace nastane v reálném světě, budou na ni dobře připraveni.“

Marek Prorok vystudoval literární vědu na Ostravské univerzitě, hovoří anglicky a díky své ženě i trochu rumunsky. Ve svém volném čase inspiruje amatérské muzikanty k objevování nekonečného světa hudby. 

„Jsme rádi, že se k nám Marek připojil a věřím, že bude významnou posilou pro náš obchodní tým v oblasti, která skvěle doplňuje stávající nabídku kybernetické ochrany,“ řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems. „Jsem přesvědčen, že jeho zkušenosti a entuziasmus budou velmi přínosné nejen pro samotný projekt, ale i pro další rozvoj celé naší společnosti.“

Štítky: 

Profilová karta firmy

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Společnost Zebra systems s.r.o. je s více než 20 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis a GFI Software a distributorem Cloudflare, N-able a Virtuozzo. O Acronis Acronis poskytuje řešení pro zálohování, ob novu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat.

Zobrazit detail firmy