Mall.cz: Tomáš Kučera a David Arzt

2. 4. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mall.cz)
Netretail Holding, mateřská společnost Mall.cz, získal posily do vedení. Na pozici obchodního ředitele nastoupil Tomáš Kučera a za marketing odpovídá David Arzt.
Zleva David Arzt a Tomáš Kučera

Tomáš Kučera(48) do Mallu přišel po devíti letech ve společnosti Electroworld, kde v posledních šesti letech působil na pozici obchodního šéfa IT segmentu pro Česko a Slovensko.

„Mým hlavním úkolem v Mallu je udržení dvouciferného růstu obratu. Ve spolupráci s klíčovými značkami na trhu také chceme vyprofilovat jednotlivé obory tak, abychom zákazníkům poskytli komfortní nákupní prostředí na úrovni specialistů v daném oboru,” uvedl Tomáš Kučera svoji novou pozici.

David Arzt (36) nastoupil do Netretail Holdingu na pozici marketingového ředitele. Za sebou má deset let v mezinárodních marketingových pozicích u předních výrobců mobilních telefonů (Motorola, Samsung, Huawei) a řízení marketing operations v AAA Auto.

„Netretail Holding je jednou z nejúspěšnějších e-commerce společností ve střední a východní Evropě. Je to přední hráč i z pohledu komplexnosti marketingu, jeho zastřešení je tak výzvou pro každého marketéra. Mou ambicí je, aby se Mall stal zákazníky preferovaným (love)brandem a nejoblíbenější destinací pro online nákupy na všech trzích, kde působíme. V oblasti digitálního marketingu chceme i nadále využívat nejmodernějších prostředků pro co nejefektivnější návratnost vynaložených nákladů,” řekl David Arzt.

„Jak Tomáš, tak David jsou profesionálové s dlouholetou praxí, kteří okamžitě zapadli do týmu a kteří se nebojí výzev. Jsem přesvědčený, že oba dokáží posunout naši společnost o notný kus dál,” doplnil výkonný ředitel Netretail Holding Vít Endler.

Štítky: 

Podobné články

Mall využívá Uloženku a rozšiřuje partnerský prodej do zahraničí

3. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mall.cz)
Mall.cz dále rozvíjí koncept partnerského prodeje a představuje novinky pro letošní rok, které přináší další vylepšení pro partnerské značky. Od dubna bude nově komplexní dopravní služby pro partnerský prodej zajišťovat Uloženka.cz, která nabídne logistické pokrytí díky své síti výdejen po celé ČR a na Slovensku. Čtěte více

Mall otevřel jedno z nejmodernějších logistických center v Evropě

10. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mall.cz)
Mall.cz v Jirnech u Prahy otevřel logistické centrum, které patří mezi nejmodernější v Evropě. Disponuje plochou 50 000 m2, je škálovatelné na odbavení 150 tisíc kusů zboží denně a využívá nejmodernější technologie, které umožňují plynulé a rychlé odbavení zásilek. Čtěte více
Miroslav Matyáš, Mall.cz

Mall.cz: Miroslav Matyáš

22. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mall.cz)
Mall.cz obsadil další pozici na úrovni vrcholového managementu. Kompletní B2B strategii v oblasti partnerského prodeje vede Miroslav Matyáš (41), který má dlouholeté zkušenosti s rozvojem obchodních oddělení a partnerských a franšízových konceptů napříč různými odvětvími. Čtěte více
Foto: Pixabay.com

S nákupem na Mall.cz pomůže chatbot

10. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mall.cz)
Mall.cz spouští chatbota Evu pro Facebook Messenger. Zákazníkům pomůže s výběrem kávovaru, odpoví na nejčastější dotazy nebo usnadní reklamaci zboží. V budoucnu by Eva měla umět poradit s kompletním sortimentem zboží a služeb. Čtěte více