Kyocera: Takuya Marubayashi

20. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kyocera)
Společnost Kyocera jmenovala Takuyi Marubayashiho prezidentem pro oblast EMEA. Pod jeho vedením plánuje společnost nadále dodávat zákazníkům a obchodním partnerům produkty a služby tak, aby i nadále zastávala vedoucí pozici v oblasti produktů a řešení pro správu a řízení dokumentů.

Nový prezident společnosti Kyocera Document Solutions Europe, jejíž vedení sídlí v nizozemském Hoofdorpu, je s firmou dlouhodobě propojen: začal pro ni pracovat již v roce 1999 v oddělení prodeje tiskáren. Během své praxe prošel různými pozicemi jak v Kyocera Corporation, tak v divizi Document Solutions v EMEA a v Asii. Před svým novým jmenováním byl pan Marubayashi prezidentem společnosti Kyocera Mita China Sales and Trading Corporation (nyní Document Solutions China) a také pracoval v roli generálního ředitele divize Corporate Sales společnosti Kyocera Document Solutions Incorporated v Osace.

Takuya Marubayashi se nyní vrací do Evropy, aby převzal vedení společnosti od Takahira Sata a pokračoval v prosazování regionu EMEA jako významného oblasti pro správu dokumentů na celém světě.

Jmenování do této pozice je pro mě čest, ale také zodpovědnost, kterou považuji v roli prezidenta společnosti Kyocera Document Solutions v EMEA za nejdůležitější. Jsme uprostřed naší transformační cesty a jsem přesvědčen, že máme správné lidi s odbornými znalostmi a zkušenostmi, abychom dosáhli naší strategie a cílů a udrželi Kyoceru ve vedoucí pozici,“ uvedl Marubayashi a dodal: „Naši akcionáři a partneři jsou pro společnost velmi důležití a na těchto vztazích chceme stavět tím, že nabízíme nejlepší podporu, zkušenosti a znalosti v oblasti řešení pro řízení a správu dokumentů. Současně chceme naše zákazníky na této digitální cestě doprovázet."

Štítky: 
Kyocera