Kaspersky Lab: Zoran Puskovic

9. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky Lab)
Pozici generálního ředitele pro východní Evropu ve společnosti Kaspersky Lab od dubna obsadil Zoran Puskovic. Puskovic sbíral zkušenosti na různých manažerských pozicích napříč IT. Prošel mimo jiné firmami ServiceNow CEE, Virtual Instruments, VMware, SAP, IBM a Hewlett-Packard.
Zoran Puskovic, generální ředitel Kaspersky Lab pro východní Evropu

Ze své pozice je Puskovic zodpovědný za dlouhodobý růst a posilování firemní pozice na trzích ve východní Evropě, kam dle firemního členění spadají i český a slovenský trh. Bude strategicky prosazovat vizi společnosti usilující o celospolečenské povědomí o kyberbezpečnosti a zároveň bude mít na starosti posílení postavení společnosti v regionu. Klíčovou oblastí je podpora produktů společnosti Kaspersky Lab spolu se službami threat intelligence.

Zoran Puskovic přišel ze společnosti ServiceNow CEE, kde zastával funkci regionálního ředitele pro rozvíjející se trhy. Předtím zastával řadu vedoucích pozic ve firmách jako je Virtual Instruments, VMware Global, SAP Central Europe nebo IBM a Hewlett-Packard.

„Těším se na to, že budu moci přispět k posilování značky Kaspersky Lab v regionu a že společně poskytneme východoevropským zákazníkům nové technologické inovace,” uvedl Zoran Puskovic.

Mezi technologické inovace, díky nimž může společnost ve východní Evropě nadále růst, patří detekční technologie nové generace, platforma Kaspersky Endpoint Security nebo Kaspersky Threat Management and Defense.

„Díky rozsáhlým znalostem Zorana Puskovice v oblastech řízení, přímého prodejte či obchodu očekáváme v následujících měsících významný růst ve východní Evropě. I na základě jeho obrovského zájmu o technologie, rozvíjející se trhy a nové příležitosti mohu s jistotou říci, že v této důležité době povede tým východní Evropy neomylně vpřed,” doplnila generální ředitelka Kaspersky Lab pro Evropu, Ilijana Vavan.

Štítky: 
Kaspersky