Kaspersky Lab: Tomáš Barta

2. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky Lab)
Do společnosti Kaspersky Lab nastoupil Tomáš Barta. Společně s territory channel managerem Jindřichem Kochem má za úkol podporovat a rozvíjet partnerskou a distribuční síť ve svěřeném regionu.
Tomáš Barta, corporate sales manager v Kaspersky Lab

Tomáš Barta má od července ve funkci corporate sales managera společnosti Kaspersky Lab na starosti rozvoj obchodních aktivit v České republice a na Slovensku se zaměřením na enterprise řešení. Mezi jeho aktivity spadá také vzdělávání v oblasti bezpečnosti IT a evangelizace zákazníků všech velikostí, především však SME, Enterprise, Public a Industry.

S oblastí IT, telco a IT bezpečnosti má 14leté zkušenosti. Působil jak na straně koncového zákazníka, telco operátora, systémového integrátora, tak distributora a nyní i výrobce. Pracoval mimo jiné na pozicích key account managera a international business experta ve společnosti NextiraOne (dnes Dimension Data), kde byl odpovědný za rozvoj obchodních aktivit a komplexní řešení u svěřených zákazníků napříč segmenty SMB, Enterprise či Public.

Před nástupem do Kaspersky Lab pracoval ve společnosti Veracomp, kde rozvíjel partnerský kanál v ČR a byl zodpovědný za rozvoj svěřených výrobců z oblasti bezpečnosti.

Štítky: 
Kaspersky Lab