Jiří Čulák posílil obchodní tým společnosti Greycortex

15. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Greycortex)
Jiří Čulák působí v oblasti technologií a obchodu od roku 2007. V minulosti působil například ve společnostech Motorola či Veracomp. Nyní je připraven svými zkušenostmi přispívat v oddělení obchodu společnosti Greycortex.

V produktu Mendel, který společnost Greycortex vyvíjí, spatřuje Jiří Čulák velký potenciál. „Je skvělé, že mám možnost využít svých technických znalostí a letitých zkušeností z oblasti obchodu právě v Greycortexu. Spatřuji zde obrovský potenciál pro to, jak si představuji ideální vztah mezi klientem a prodejcem: mohu být partnerem a rádcem pro ty, kteří chtějí bezpečnost ve své organizaci posunout o několik levelů výše a zároveň jim pomoci najít to nejlepší řešení pro jejich vlastní síť.” Zároveň je podle svých slov nadšen z atmosféry, která ve společnosti panuje: „Jsem nadšený, že mohu využít své znalosti pro další rozvoj produktu, což vnímám jako bonus. Nemluvě o práci s kolegy, kteří se vždy usmívají. Je skvělé mít kolem sebe takové lidi,“ dodal Čulák.

„Oceňuji Jiřího přístup a zápal pro věc. Jiřího znám už z jeho dřívějšího působiště a na spolupráci s ním se opravdu těším. Jsem si jistá, že jeho nápady padnou na úrodnou půdu a v Greycortexu budeme těžit z jeho zkušeností a také Jiří získá cenné zkušenosti pro svůj další profesní růst,” uvedla Alena Řezníčková, obchodní ředitelka Greycortex pro ČR a SR.

Štítky: 
GREYCORTEX